Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi életkedvem nincs, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi életkedvem nincs, nem kell senkinek sem. Mit csináljak? L/23

Figyelt kérdés
Elvagyok keseredve. Akárhogy viselkedek, mindig faképnél hagynak a fiúk elég hamar, és nem a külsőm miatt, különben akkor még rövid ideig se jártak volna velem. Csak csókig jutottam el sajnos több nem történt, mert hamar otthagytak 3 hét után. Arról sem volt szó hogy nem akarok szexelni, de ez a téma fel sem hozódott. Olyan kivénhedtnek érzem magam.
2015. júl. 29. 12:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most majd írjátok járjak társaságba de nem vagyok társasági ember, illetve az interneten is mindig csalódtam.
2015. júl. 29. 12:59
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát pedig az ismerkedésre két lehetőség van, vagy társaságba jársz, vagy neten ismerkedsz. Én más módszerről nem tudok. Itt ezen az oldalon rengeteg magányos fiú van, azt javaslom írj rá valamelyikre. :) Lehet csalódni fogsz, lehet kellemesen csalódsz majd, de ha meg sem próbálod akkor tuti a kudarc. :P


(Félreértés ne essék, én nem kívánok ismerkedni mielőtt még jönnek a trollok oltogatni.)

2015. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írtam Neked privátban.
2015. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Keress munkát!
2015. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 opened paradise ***** válasza:

Mi a baj a nettel?

Mindenhol találkozhatsz őrültekkel.

2015. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit csinálj, mit csinálj... Gyere át hozzám, épp van egy üveg borom, meg semmi programom estére.
2015. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kitalálom Kérdező: interneten NEM ismerkedsz! :DDDD

Ajjj de ott vagyok, bakker, lottóznom kéne skacok, de komolyan...

2015. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig lehet h a külsőddel is van baj.
2015. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs kedved ismerkedni? :)
2015. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy mindent megtettél, és azok után írod ezeket?
2015. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!