Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a legmegdöbbentőbb titkok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legmegdöbbentőbb titkok, hazugságok, amik kiderültek egy párkapcsolatban az egyik félről?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Ismerkedesnel mondta, h pont akkor szokik le a dohanyzasrol. Egy ev utan visszaszokott: napi egy dobozt elsziv.

Nem iszik alkoholt. Most minden nap iszik.

Szex mehet minden nap. Most : en ezt nem birom.

Stb

N

2016. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
"Férfi" létére előttem pasikkal is próbálkozott, mert oly egyedül volt.
2016. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Kutyából műttette át magát. Nem tudom, hogy nem tűnt föl addig. Biztos a szerelem.
2016. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Rémesen ostoba volt. Hónapokig észre sem vette, hogy egy kutya vagyok.
2016. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Évekkel idősebb volt, mint állította.
2016. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Szergej55 ***** válasza:
Azt mondta, hogy a volt barátjáék minden ok nélkül tették ki az albérletéből, erre kiderült, hogy az egész családot hetekig zaklatta előtte, és ez minden fiújával így volt kb. :D
2016. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Hogy felesége és gyereke van. Amint ez kiderült szakítottam vele. Azóta eltelt több, mint egy év, de még mindig keres. Persze le van tiltva, nem válaszolok neki.
2016. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ő nem iszik, nem drogozik. Sőt, nagyon ritkán jár el bulizni.

Nem telt el 1 hónap és ennek a 3 dolognak teljesen az ellenkezője derült ki róla...

2016. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Az,hogy állítása szerint egy kapcsolat alapja az őszinteség. Interneten ismerkedett egy csajszival. Az üziket mindig törölte, meg se fordult a fejében, hogy én rájöhetek! De nem gondolta, hogy keylogger van a gépen, szóval mindent láttam....

Rákérdeztem konkrétan, és nagy ártatlan szemekkel MEGESKÜDÖTT, hogy nem beszélt egy csajjal se, és hogy az életben nem tenne ilyet:))))

Hát elég vicces....

2016. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%
utolsó.... itt igazából te vagy az, aki azt a durva dolgot művelte, ami illik ez alá a kérdés alá. nem hittem, hogy ilyet megcsinál valaki. teljesen szét vagyok döbbenve. remélem nem akadunk egymás útjába.
2016. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!