Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most tényleg érzéketlen lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg érzéketlen lennék?

Figyelt kérdés
Ma két osztálytársnőm faggatta az egyik fiút az első szerelméről,stb.És mondták jaj de romantikus stb,és én mondtam hogy Jézus ezt a r..hadt nyáladzást.Erre rávágták hogy hogy lehet valaki ilyen érzéketlen.Most ezért tényleg én vagyok a rossz ? Romantikát azért tűröm nehezen,mert az első barátnőmmel tiltottak minket,és egy elégé Rómeó és Júlia helyzetet látott ebbe,és mindig azzal jött az ablaka alatt fogok énekelni,stb.Miután szakítottunk,igyekeztem ezt a nyálas romantikát magamból kiölni,de attól nem vagyok érzéketlen nem ?
2016. okt. 12. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Romantika és nyálas dolgok között is van különbség. Csinálni egy vacsorát a párodnak gyertyákkal meg valami kellemes zenével romantikus, sorolni neki ilyen kliséket, hogy te vagy életem legcsodálatosabb dolga meg életem értelme stb.. meg nyálas. Érzéketlen azért meg nem leszel mert nem vagy romantikus típus.
2016. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki az első barátnőjéről szeretne beszélni, és te ezt nem érzekeled és lekevered a témát, vagy semmilyen erőfeszítést nem teszel azért, hogy egy neki fontos témában meghallgatsd a véleményét, akkor tényleg érzéketlenül viselkedtél.


De ezek csak társadalmi játékszabályok. Ugyan így nézhetnénk a másik felét is, hogy neki sem kellett volna erről beszélnie, ha látta rajtad, hogy rosszul esik.


Általában az emberek többségének ezt meg kell tanulnia. Legközelebb, ha ilyen helyzet van, hivatkozz arra, hogy sürgősen el kell menned wc-re, de nagyon gratulálsz, és visszafelé jövet találkozz valakivel és beszélgess inkább vele. A lányokat meg hagyd szórakozni. Ők sem gondolták szerintem komolyan és tőlük is érzéketlen volt, amit mondtak rád, ha annyira mélyen érintett, hogy ki kellett róla írnod egy kérdést.

2016. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!