Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha egy lány bevallja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány bevallja nektek, hogy elkezdett irántatok érezni valamit arról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sosem csináltam még ilyet, nem tudom, hogy a fiú érez-e bármit is irántam. Viszont sokat beszélgetünk és kezdek besokallni ettől a bizonytalanságtól. Elmondjam a srácnak, hogy nekem ő nagyon sokat jelent már? Ha igen, hogy mondhatnám el?! Köszi a válaszokat

22L


2016. okt. 23. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Örülnék. Kivéve ha párkapcsolatban élnék, akkor nem örülnék.
2016. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
azt, hogy r**szott, mert nekem nem kell bnő.
2016. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

szerintem meg ne mondd el neki, ha az egyéb kis jelekből (sok beszélgetés, szemezés) nem veszi a lapot, akkor nem is érdeklődik irántad, csak mint haver, és te képzeled be a dolgokat


ha ő akar valamit úgyis egyértelmű jeleket fog neked adni!

2016. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Barcsak lenne ilyen egy olyan lanytol, aki nekem is szimpatikus...
2016. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Örülnék neki, de csak akkor ha nekem is szimpatikus az illető....egyéb esetben könnyen kínos helyzetben érteném magam.


Így én is csak azt tudom mondani, hogy csak akkor mond el ha biztos vagy benne, hogy ő is érez(het) valamit. Akkor is csak finoman körbejárva a dolgot. Ha nagyon lényegre törő vagy az már inkább felajálkozás. 28/F

2016. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor azt érzem, hogy ő is érez valamit vagy legalább is nem olyan lány vagyok neki mint a többiek (és ezt ő is mondta már) viszont ugyan ennyiszer érzem azt is, hogy semmit nem akar tőlem csak bemesélem magamnak. Nagyon tanácstalan vagyok.


De köszönöm a válaszaitokat!

2016. okt. 23. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!