Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő múlva nem fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva nem fogom szeretni már az exem?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottunk és azt hittem már teljesen elmúlt minden érzés, de véletlen találkoztunk, és hirtelen felszínre tört minden emlék elemi erővel és szerelmi bánat egyaránt. Ez az érzés örök?
2016. okt. 27. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, napról napra gyengébb lesz. Először többször eszedbe jut naponta és megvisel, ha véletlenül összefuttok, vagy meglátod valahol. Aztán eljön a nap, amikor rádöbbensz, hogy egyszer sem jutott az eszedbe. Ez változó, hogy mikor következik be, én 3-6 hónapot saccolok.
2016. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem másfél év után is problémás még a dolog de remélem neked könnyebb lesz (: 21/L
2016. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mennyi időt voltatok együtt? te hányéves vagy? és miért mentetek szét?(röviden)
2016. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolataidtól függ.
2016. okt. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!