Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondja egy férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egy férfi, hogy "van benned valami", az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki nagyon udvarol nekem, és nem igazán értem, hogy miért. Nagyon jól néz ki, okos, van normális állása, én meg teljesen átlagos vagyok és főzni sem tudok. Kérdeztem már többször, hogy amikor annyi szép nő van, akik még háziasak is,akkor miért engem választott. Azt mondja mindig, hogy van bennem valami, ne kérdezzem hogy mi, mert nem tudja, de valami nagyon megfogta bennem. 22/N
2016. okt. 28. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

1.) Bízzunk benne, hogy a személyiségedre gondolt! Jól érzi magát a közeledben, stb..

2.) Egy jól csengő duma, hogy ágyba bújj vele.


Nem ismerjük, nem látjuk a viselkedését, Egyebek..

Fogadd a közeledését, de ne ugorj egyből az ágyába.

2016. okt. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Az még nagyon messze van, hogy lefeküdjünk egymással, mert nekem hónapok kellenek ahhoz, hogy valakivel eljussak odáig. Csak furcsa volt az elején, hogy állandóan ír, sokszor hív és beszélgetés közbe mindig jókedve lesz és azt mondja, hogy nem vagyok egyszerű eset, de ez tetszik. Külsőleg is teljesen átlagos vagyok, úgyhogy akkor remélhetőleg arról lehet szó, hogy a személyiségem tetszik neki.
2016. okt. 28. 06:47
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez attól függ. Véletlen nem dugás közben mondta? Mert akkor egyértelmű mire gondolt.
2016. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le egymással. Meg amíg meg nem ismerem, nem is fogunk. Nálam hónapok kellenek ahhoz, hogy eljussak egy pasival a szexig.
2016. okt. 28. 07:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, én se tudnám elmondani, hogy miért az a csaj jön be ameik nem is annyira szép de valami megfog benne, és jobban izgat mint egy topmodell :) 25f
2016. okt. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bence_ ***** válasza:

Az a nő szép akit szeretnek.

Ha ő kedveli azt aki vagy akkor szép vagy! :)

2016. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehetőségek


1.A személyiségedre gondolt

2.Épp reszeltek és akkor "poénkodott"

3.Orvosodtól jön a papírokkal...

4.Teherbe ejtett

5.Metáldetektorral pásztáz és bejelzett mikor rád fogta

6.Túl sok ÉLIEN filmet nézett

2016. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem ezek közül az 1-es :D
2016. okt. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!