Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nőknek: Mennyire vagy hajlamos...

Nőknek: Mennyire vagy hajlamos hátradőlni ha egy férfi kihívást lát benned és lépéseket tesz, hogy túljusson a falaidon? Hol van számodra a határ a pincsi és a férfi között? 24F

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem evidens, hol kezdődik a pincsi és hol az ember (szándékosan nem férfit mondok) között. A pincsi, mint egy bólogató kutya, agyatlan, saját elképzelésektől és egészséges önképtől mentes. Míg egy normális ember tartja magát annyira, hogy nem dugja bele a nyelvét mindenki seggébe - vannak saját gondolatai, kiáll magáért, egyenlő félként kezeli a másikat és elvárja, hogy őt is egyenrangúként kezeljék.
2014. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első teljesen jól leírta,szerintem :)

Magam részéről azért nem szoktam teljesen hátradőlni..

2014. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én magam is szeretek aktívan tenni a kapcsolatért,ha látom értelmét.Ha látom,hogy a másik fél lelkes,és tettrekész miattam.Viszont ilyen férfival sajnos rég találkoztam,vagy ha igen,az hamar elmúlt részéről.
2014. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha valaki mindenkinek kényszeresen megpróbál megfelelni, mert abból őszinte kapcsolat nem lesz, mivel az emberek nem tudnak erőszakkal változtatni a személyiségükön, ízlésükön. A "falakat" tehát úgy kell elképzelni, mintha egy cet szilái lennének, amik kiszűrik azokat a potenciális partnereket a sűrűből, akikkel egyáltalán kezdeni érdemes.
2014. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

A pincsi az mindenre bólogat, és semmiben nem mond ellent.


Az ember viszont tisztában van vele, hogy még azzal a hőn áhított nővel sem érthet mindenben egyet, és ki is fejezi nem tetszését.


19/L

2014. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegyük föl, hogy van egy férfi. Játékos, vidám és nem veszi a szívére a nő csipkelődéseit vagy szúrásait. Ebben az esetben a kitartás vonzó dolog és emellett érezhet a nő a másikban kihívást? Szerinted mitől lesz mindkét fél számára érdekes és izgalmas az ismerkedés? Arra gondolok, amikor a nőnek folyton eszébe jut a pasi akár munka közben akár otthon.
2014. dec. 29. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
#6 Az egésszel az a gond, hogy ezt embere válogatja. Valamely nő bolondul ezekért, valakinek ez hátra arc. Szintén: valamelyik férfi a kihívástól pörög föl, más inkább tovább lép, mondván "ha tetszem neki, mutassa ki".
2014. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A leírásodból nekem egy önimádó bunkó jött le. Bennem is van annyi méltóság, hogy ne fussak olyan társaság után, ahol nemkívánatos vagyok. Ha valaki minden ok nélkül odamegy hozzád csúfolódni, nevesd ki, aztán nézd levegőnek, az rendben van. Ha odamész a lányhoz, és ő bunkóbb, mint érdemelnéd, mondd, hogy valakinek elgurult a gyógyszere, és hagyd ott. De ha nemet mondok, és felháborodom valamin, elvárom, hogy komolyan vegyenek, azt nem fogom megkedvelni, aki leereszkedően kinevet, aztán zaklat tovább.
2015. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!