Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért egy csúnya sráchoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egy csúnya sráchoz vonzódik, miért nem hozzám?

Figyelt kérdés

(Ex)barátnőm azzal az indokkal szakított h nem vonzódik hozzám testileg, és érzelmileg se párként tekint rám. Az érzelmi kötödést megértem, de a testiséget abszolute nem. Átlagos vagyok tény, de adok magamra, nem vagyok túlkövér se vézna.

A lány kisbabaarcu egykis plusz kilóval, de abszolute nem vész.

de elfogadtam a döntését. Pár hónappal később összejött egy full csúnya sráccal, akiért oda és vissza van.Pattanásos még a húszas évei közepén is, iszonyat vézna, semmi erős tartása nincs. Mégis mit szeret benne?



2016. okt. 28. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Nézd mindenki másban látja a tökéletest. Ezt nekem már egy haverom milliószor leírta, amikor elutasították, vagy elhagyták, hogy de nézd azt a nyomit és linkelte facebookon. Ráadásul néha még 2 év után is boldogok, csaj már nem is ismerőse csak rákeres


Erre nincs jó válasz engedd el

2016. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Lépjél tovább, ennyi. Attól hogy te többre tartod magad, egyáltalán nem biztos, hogy exednek is ez a mérce. Olyat lát, talált a pasiba, ami megfogta ennyi.
2016. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert te is csúnya vagy, ráadásul még nagyképű is.
2016. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Azért mert veled ellentétben az EXbarátnőd nem egy beképzelt, mérhetetlenül felszínes p*öcs. Meglepő, nem?

De komolyan, miért hiszed azt, hogy csak azért mert te elvileg külsőre jobban nézel ki, akkor te jobb választás vagy? Hisz belülről látszik, hogy 0 vagy.. Egy szép belső sokszor a külsőt is szebbé teszi, ezt magam is sokszor tapasztaltam. Könnyen előfordulhat, hogy olyan belső tulajdonságai vannak a srácnak, amit te hírből sem ismersz, viszont az exednek pont ez kell és nem csak annyi, hogy külsőre nézzen ki jól.. Le kéne szállni a magas lóról!

2016. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert egy arrogáns, bunkó, f*reg vagy.
2016. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szegény Dzsoni :( Már megint Kárl nyert.
2016. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kamu kérdésnek is elmenne.
2016. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert azzal közös lelki hullámhosszon vannak - gondolom.
2016. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagyképü. Viszont egyértelmü h a srác nem egy sármos emberke.

Egyazerüen oly nehéz felfogni h mit eszik rajta.

Lelkileg nem tudom milyen. Zárkozottnak tünil

2016. okt. 29. 16:02
 10/11 anonim ***** válasza:
23/f engem is életem szerelme egy "hodor" miatt hagyott el, ne keress benne értelmet, nők nekik mindig kell hogy zsizsegjen a lábuk között... Mindig a menő srác kell meg a bőr kabátos motoros srác
2016. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!