Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor, ha nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha nem akar kapcsolatot a ferfi?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem bizik a nokben. Mar nem. Nem is foglalkoztatja a dolog, nem csajozik vagy ilyesmi, hanem a munkaba temetkezik.

Nekem nagyon tetszik mint ferfi es ember, es mondtam, hogy szeretnek varni ra, es megmutatni, hogy nem minden no veri at. Ez tetszett neki, nem ellenkezett, de szolt, hogy most az idejebe nem fer bele egy kapcsolat. Nem lenne ram ideje. De beszelhetunk. Igy mondta.

Ennek mar par honapja, azota is beszelunk, ritkan talalkozunk. Nincs senkije, nekem sincs. En mindenkit visszautasitok, mert ra varok. Megeri szerintetek?

Olyan jol kijovunk. Mar voltunk egyutt is, ketszer, akkor olyan szep volt es boldogak voltunk mindketten, de utolag ugy latom, talan mar nem akar velem lenni, "mert mar megkapott". De ugy adta magat az este, en azelott 4 evig nem voltam senkivel, es az utolso egyuttletunknek is tobb mint egy fel eve mar.


2016. okt. 28. 21:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
25 L, 25 F
2016. okt. 28. 21:56
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

nem akar kapcsolatot, de azért kikormolt ahogy esélye nyílt rá! 2x is, kapcsolat nélkül. Te persze belementél.. mi lesz ha alapon. "majd miattam megváltozik" gondoltad.


Hát lol. női naivitás sosem fog megszűnni míg világ a világ.

2016. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem o kell valtozzon, hanem a bizalmatlansaga.

Nem o kezdemenyezte az egyuttleteket. De tenyleg annyira szep volt. En is tetszem neki.

2016. okt. 28. 22:26
 4/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

És a kapcsolat nem adja úgy magát? Jaaa mégsem.

Ha egy pasira tudatosan vadászol, akkor legyél is végig következetes!

Ő igazából semmiféle módon nem kötelezte el magát. Játssza a sérültet, te erre buksz. Oké. Ha akkora megrázkódtatás érte, akkor azt nem szexel kell orvosolni.


Én is azt veszem le, hogy naiv vagy és hagyod magad. De legalább egy közös lesz bennetek: együtt lesztek "sérültek".

2016. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem is tudtuk orvosolni szexszel. Vegig nagyon lampalazas volt, nem is ertunk a vegere rendesen. De szep volt.

A hozzaszolasod tobbi felevel egyetertek. Koszonom. Mostmar csak valtoztatni kene tudni.

2016. okt. 28. 22:32
 6/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Rajta nem tudsz, magadon sokkal inkább!


Ha adhatok egy jótanácsot, mint nő a nőnek: nem kötelező széttenni a lába,d ha szép, ha kupidók kuncognak a háttérben, ha csillámpegazusok kódorognak a szobába... a puncid nem egy varázspálca, elrontani eltudod a dolgokat vele de megjavításra alkalmatlan!

Én a helyedben hagynám az intimitást mielőtt saját magadnak osztanál ki egy pofont. A tested terápiás kezelésen való felhasználása csak a második fázisban jöhet. Az első a barátság. Legyetek barátok. Azt ha elfogadja, és később többet akar akkor jöhet a tested, mint terápiás kezelés.


Én azt vallom, hogy két lépés távolságból könnyebb a másikat magadhoz hívni, mint úgy ha rá vagy tapadva. Az intimitás akkor lesz különleges és csak akkor fog sokat jelenteni, a bizalmat, ha meghagyod és csak akkor kerül elő amikor eljön az ideje. Nem kell sietni.

2016. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsod!


Igazabol nem hittem azt, hogy majd megvaltozik barmi is attol, ha egyutt leszek vele. Csak az este olyan szep volt, meglepetest keszitett nekem, majd elmentunk egy foci meccsre, es ugy dontottem, hogy nala alszom. Es akkor ugy megolelt. Es olyan szep volt, mint ferfi, es olyan tisztelettudo, es felenk, en meg egy rossz kapcsolat utan undorodtam minden ferfitol es ugy elutasitottam minden ferfi kozeledeset, es akkor ott volt o, az egyetlen aki igazan tetszett, es biztos ott voltak a negy eve betokosodott hormonjaim is. :)))

Nem bantam meg. Akkor szep volt. Azota sem tudok kozeledni mas ferfihez, valoszinu ezert ragadtam le ennyire nala.

2016. okt. 28. 22:56
 8/21 A kérdező kommentje:

Meg egyszer elolvastam, kedves utolso a hozzaszolasodat. Milyen bolcs vagy :)

Ha van meg nehany tanacsod, szivesen fogadom.

2016. okt. 28. 22:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha el akarod kerülni ezeket a szituációkat, akkor ideje lenne elkezdened dolgozni azon, hogy miért fontos neked, hogy "megments" valakit.


Ez egy tipikus pszichológiai tűnet, és elég vacak kapcsolatokat fog eredményezni, mert mindig lesz valaki, aki szenved, aki ártatlan, akit mindenki bánt, és ezért iszik, tesz rád magasról, pénzt kér, szexet kér, akármi, Te pedig boldogan meg fogod akarni váltani őt is, és a következőt is.


Hidd el, nem vezet semmi jóra.

2016. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tudom az okat. Apukam ongyilkos lett kiskoromban, es mindig azt hittem, hogy en tudtam volna segiteni neki. Csak valtoztatni nehez ezen. Pedig mar nagyon kellene. Koszi
2016. okt. 28. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!