Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor, ha nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha nem akar kapcsolatot a ferfi?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem bizik a nokben. Mar nem. Nem is foglalkoztatja a dolog, nem csajozik vagy ilyesmi, hanem a munkaba temetkezik.

Nekem nagyon tetszik mint ferfi es ember, es mondtam, hogy szeretnek varni ra, es megmutatni, hogy nem minden no veri at. Ez tetszett neki, nem ellenkezett, de szolt, hogy most az idejebe nem fer bele egy kapcsolat. Nem lenne ram ideje. De beszelhetunk. Igy mondta.

Ennek mar par honapja, azota is beszelunk, ritkan talalkozunk. Nincs senkije, nekem sincs. En mindenkit visszautasitok, mert ra varok. Megeri szerintetek?

Olyan jol kijovunk. Mar voltunk egyutt is, ketszer, akkor olyan szep volt es boldogak voltunk mindketten, de utolag ugy latom, talan mar nem akar velem lenni, "mert mar megkapott". De ugy adta magat az este, en azelott 4 evig nem voltam senkivel, es az utolso egyuttletunknek is tobb mint egy fel eve mar.


2016. okt. 28. 21:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, fiatal vagy még, keress egy szakembert. Komolyan mondom...


Egy lány barátom diplomával, jó anyagi helyzettel, csinos kinézettel egy életen át mentett munkanélküli, alkoholista, erőszakos, etc férfiakat... A végén hozzáment egyhez 35 évesen, szült neki 2 gyereket. Nem lett jó vége.


Addig dolgozz ezen, amíg nem szúrod el az egész életed

2016. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Koszi. Probaltam mar, voltam ket pszichologusnal, de nem az en vilagom.

Amugy minden mas teren oke vagyok, kivalo tanulo voltam mindig, jo munkahelyem van, talpraesett vagyok, de az erzelmi intelligenciam szinte 0. Ez igy nehez. Koszi a valaszokat!

2016. okt. 28. 23:51
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A lány akit meséltem szintén ilyen volt... minden téren szinte tökéletes, kivéve a párválasztást.



(egyébként 2 után még ne add fel. A jó terapeuta is olyan, hogy van akinek az egyik szimpatikus, van akinek a másik, idő kell, amíg megtalálod azt, akivel jól tudsz együtt dolgozni).

2016. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Igen, en is ilyen vagyok.

A pszichologus azert nem mukodne nalam, mert nem hiszek ebben. Tobbet segit egy tapasztalt embert tanacsa, mint amilyen te vagy. Persze, pszichologusnak is lehet elettapasztalata, de en meg nem talaltam meg az olyat. Koszi.

2016. okt. 28. 23:57
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Na igen :) Mindenkinek megvan a maga hite :)



Egyébként tényleg azt mondom, hogy ezen a srácon lépj túl. Én vártam nőre éveket, utólag visszanézve elpocsékolt idő volt az életemből, régen le kellett volna zárni, és továbblépni.

2016. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Amugy most rakerestem erre a megmentosdire a neten, olyan cikket is talaltam, amiben azt irja, hogy az ilyen no a hatalomra vagyik. Erdekes megkozelites :) Nem szeretem a hatalmat.

2016. okt. 29. 00:15
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez egy megközelítés.


Más megközelítés szerint igazából jóvá akarja tenni azt, amit korábban nem tudott megtenni (pl gyerekként elveszítesz valakit, tudat alatt azt éled meg, hogy meg kellett volna védened, és ezért egész életedben próbálsz megvédeni másokat maguktól, vélt vagy valós dolgoktól).


Sajnos ezt alaposan ki is lehet használni, mert elég egy szívhezszóló sztori és Te már ugrasz is az illetőnek.

2016. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Igen. Habar, annyiban buszke vagyok magamra, hogy mig az elso kapcsolatomban ugrodtam az olcso sztorira, itt a masodikban, mar osszetettebb volt a problema :))

Na jo, ez inkabb tragikomikus :))

2016. okt. 29. 00:27
 19/21 A kérdező kommentje:
Ugrottam. Huha, keso van.
2016. okt. 29. 00:28
 20/21 anonim ***** válasza:
:) remélem megoldod
2016. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!