Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy korkulombseggel, a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkulombseggel, a nő javara egy kapcsolt meddig tart?

Figyelt kérdés

10-15 ev korkulombsegrol van szo!?

Noverem 44 eves es 3 eve van baratja aki most 29 eves.Van egy kicsi lanyuk is.Mindenuk negvan.

De nagyon nem illenek ossze a srac csoro!Attol tartok csak lehuzza tesomat!

.De en mar az elejetol ellenzem,mert nagyon hamar jott a kiscsaj,es nem is ismertik igazan egymast,es kivancsi vagyok,hogy mik a kilatasok? Feltem a tesom,mert nincs igazan onbizalma es,mar most is sok problemajuk van!

Ti mit tanacsoltok?Med dig tart egy ilyen allapot?



2016. okt. 29. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy csóró nem biztos hogy azt is teszi. Én is csóró vagyok. Felvállalom. De ha lenne egy gazdag barátnőm, nem húznám le. Nem kell a külömböző anyagi körülmények miatt roszra gondolni... -.-
2016. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 éve vannak együtt, és van egy kicsi lányuk..Ne szólj bele, majd Ők alakítják a sorsukat. Írod,hogy hamar jött a kislány: 44 éves a nővéred - nagyon nem volt mire várni Neki a terhességgel. Biztos elég erősnek érezte a kapcsolatukat ahhoz,hogy bevállalja a babát. Annyi minden döntő egy kapcsolatban,hogy szerintem a korkülönbségnek van a legkevesebb jelentősége.
2016. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól, hogy a srác csóró, még lehetnek boldogok. Úgy értem, van munkája? Ha igen, akkor csak befizet ezt-azt. Vagy a munka mellett jár szerencsejátékozni, lumpolni? Mi a melója? Hátha találhatna jobbat. Kimaradozik?
2016. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!