Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha sok közös érdeklődés van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok közös érdeklődés van, mégsem akar velem járni?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy lány, és elég gyakran látom, mert ismerős ismerőse.


Ha beszélgetünk, kiderül, hogy rengeteg dologban hasonlóan gondolkodunk. Ugyanazok a kedvenc zenéink, együtteseink, festményeink stb. Mások is látják, milyen jól kijövünk, meg flörtölni is szoktunk, viccelődni, pajzánkodni.


Én már elmondtam neki, hogy tetszik, és hívtam randira. Erre azt mondta, hogy ő túl beforduló személyiség egy kapcsolathoz. Nem is volt senkije, mióta ismerjük. Nem leszbikus vagy ilyesmi, de talán hangulatzavarai vannak, legalábbis az egyik közös barát ezt mondta.


De azzal sem rázott le a lány egyszer sem, hogy "legyünk barátok", "nincs kémia" vagy hasonló szöveg. Szóval azt így külön nem mondta, hogy velem lenne problémája személy szerint.


Így viszont elég nehéz. Akárhányszor beszélgetünk, mindig kiderül valami közös dolog és jól érezzük magunkat.


Kerüljem egy darabig a baráti társaságot, hogy túltegyem magam azon, hogy tetszik nekem? Vagy legyek türelemmel, hátha megnyílik? Mit tanácsoltok?


2016. okt. 29. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd. Az ilyet barátnak hívják.
2016. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg legyél türelemmel,de nem kell végleg lemondanod róla.Ő még nem áll készen egy kapcsolatra,de ez idővel változni fog és akkor biztosan gondolni fog rád.

Időről-időre finoman éreztesd vele,hogy te továbbra is odavagy érte.

2016. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok, azért írom, mert én is ilyen vagyok, nekem sem volt még kapcsolatom, de vannak barátaim. Ha valamelyikük zaklatna, nem venném jó néven.


Persze, lehet, hogy ő csak megjátssza magát.

2016. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3#: miért játszaná meg magát? Mit nyerne vele? Ha megjátszaná magát, azzal szeretne elérni vmit. Vagy talán azt szeretné elérni, hogy hagyják békén? Hogy ne legyen kapcsolata? Ok, ilyen is van.
2016. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!