Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak az első kapcsolatban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az első kapcsolatban van rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Náltok ez hogy van? Vagy azért nincs rózsaszín köd a mostani kapcsolatomba mert nem szeretem igazán? Néha hiányoznak azok a lángoló érzelmek mint amit az elsővel éreztem, pedig már 1 éve hogy vége lett ennek.
2016. okt. 29. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban van, hisz ezzel kezdődik. Az időtartama változó. De ez lénygtelen.


Nem a rózsaszín köd a lényeg, hanem ami utána következik.

2016. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinten 2. kapcsolat, meg nagyon az elejen jarunk, 3 honapja ismerjuk egymast. Nincs rozsaszin kod, meg olyan, hogy meghalok a lehengerlo pillantasatol, de ez a fajta szeretet-szerelem sokkal jobb. Nyugodtabb, szelidebb, de ugy erzem melyebben gyokerezik.
2016. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyanígy érzek ahogy te is.
2016. okt. 29. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a negyedik kapcsolatomnál értettem meg, mi a rózsaszín köd. Szerencsére ez lett pont tartós is, sok éve együtt vagyunk már, és még mindig ugyanúgy szeretem.
2016. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

ez a 3. kapcsolatom és itt is volt rózsaszín köd :) az elsőnél fél év volt, a másodiknál 3 hónap, most asszem olyan 4 hónap körül volt...

de ez a legjobb része, kár, hogy nem tarthat örökké

2016. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam mindig az van, rózsaszín köd... Kicsit talán túl ködös is... :P ha szerelmes vagyok.

Ha viszont nem vagyok szerelmes akkor azt nem veszem annyira komoly kapcsolatnak csaj várom hogy mi lesz belőle...

Teljes szerelemben lila köd...

2016. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!