Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetbe egy pasival?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb testi hibája,de rendes helyes,de zavar is egy kicsit a hibája,hiába nem akarom,de látom,de viszont nagyon tetszik is,sajnálnám is lehet ha dobnám,itthon nem tudom mit szólnának hozzá,ha látnák...

2016. okt. 29. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aha. Engem nem zavart. Bár neki inkább fogyatékossága volt.
2016. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmeséled akár privátban is,hogy mi az? Nekem pl nyitott a harapásom felül. Nem látszik csak ha nagyon kinyitom a szám. Na meg sajnos hiányzik hátulról pár fogam.
2016. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
megírod privibe, hogy mi a hibája? Nő vagyok 33 éves, és van tapasztalatom (kancsal volt a fiú) az összes lány odáig volt érte az egyetemen az adott csoportban, én is. 4-5-öt hazakísérgetett hetekig, engem is, aztán jól pofára ejtett minket, talált egy nálunk 7 évvel fiatalabb gyönyörű lányt, ma már a felesége. Senkit nem érdekelt, hogy néha az egyik szemével kifelé kancsalított. (ez a néha igaziból folyamatos volt, de tudott egyenesen is nézni.) szép volt a haja, a bőre, a szeme színe, magas volt, okos, intelligens, udvarias, vicces, és valahogy tényleg úgy egyben gyönyörű. Én is sopánkodtam a hazakísérések után, hogy nem engem választott.
2016. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 A legjobb pasi, akit valaha láttam, ismerek, kancsal volt. Magas, okos, bizsergető hanggal. Mind imádtuk. Mai napig elbírnám. :)
2016. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak nem ugyanaz???:-)))
2016. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szegedi Egyetem. :)
2016. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez Pest volt.:-) Éljenek a kancsal fiúk!
2016. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Éljenek. Semmit nem számít egy ilyen testi hiba a bugyi lecsúsztatása szempontjából. Remélem a kérdezőnek tanulságos.
2016. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is megírhatnád, hogy mi a "hibája". Nekem is van tapasztalatom e téren.
2016. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nahát, de érdekes, én egy picit sanda vagyok, az nem vonzó a lányoknak ? :D
2016. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!