Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdenétek kapcsolatfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek kapcsolatfüggő pasival?

Figyelt kérdés

csajok, beleszerettek egy pasiba, szinte minden stimmel vele, "csak" éppen kapcsolatfüggő, nem bír egyedül meglenni, illetve akkor is benne marad egy kapcsolatban, ha már szenvedés a számára.


jelenleg is párkapcsolatban él, de köztünk volt flörtölés (szex nem) azt mondja, nem szereti már a párját, és jelét adja, hogy velem kezdene, de addig nem szakít a párjával, amíg nem biztos, hogy mi stabilan összejön.


(korábbi kapcsolatait is az jellemezte, hogy kapcsolatból kapcsolatba vándorolt, szinte zéró köztes szünettel.)


mit tennétek a helyemben?


N (29) és F. (37)



2016. okt. 12. 10:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez így durva.

Megpróbálnám kizökkenteni, hogy szakítson és engem akarjon!

De náluk ez nem így megy. Kell neki, hogy szexeljetek és kimond, hogy együtt vagytok.

Egy ultimátummal talán el tudsz érni valamit, ha nagyon akar számítania kell. Illetve türelem is kell. Ez egy kényszerbetegség. Az ultimátumos dolgot finoman adagold be neki. De közben éreztesd vele, hogy lehet ez több, ha szakít és lezárja a kapcsolatát.

2016. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%

A leírtak alapján én szerintem ez nem olyan nagy probléma.

Persze gondolom eszedbe jutott,hogy mi lesz ha veled is ezt fogja csinálni...de az sem lenne jobb ha 3 év múlva bejelentené, hogy sorry ő még élni akar vagy éppen fűvel-fával megcsalna mert nem bír megmaradni egy helyben.

Ez nyilván nem szép,hogy veled flörtölget meg tervezget miközben pátja van de úgy gondolom annak is oka van.

2016. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Neked kéne tudnod h mennyire zavar ha valaki folyton a nyakadon van.
2016. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

nyilván szó sem lehet köztünk a részemről szexről, de még csókról sem, amíg párja van.


ő tett rá utalásokat, h. szexelne, de ezt méltatlannak tartom, amíg nem szabad.


és azt is nehéz eldönteni, hogy valóban engem akar-e, vagy csak menekülni a rossz kapcsolatából? mivel kapcs.függő, ez sem lehetetlen.

2016. okt. 12. 10:54
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát az lehet a megoldás,hogy kivársz.

Ha tényleg téged akar akkor előbb utóbb lezárja a kapcsolatát. Ha nem akkor felejtsd is el.

2016. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Költőnő? ***** válasza:
68%

Röviden; nem.

Marha gerinctelen, gyáva dolognak tartom mind női, mind férfi oldalról.

2016. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%

Én részemről nem. A kapcsolatfüggőség miatt sem, meg - a tiétekhez hasonló helyzetben - azért sem, mert nekem fontos, hogy egy pasiban egyrészt legyen önállóság, másrészt legyen már annyi gerince és legyen töke is ahhoz, hogy kilép egy kapcsolatból, ha már nem szereti a nőt, ahelyett, hogy kényelemszeretetből és gyávaságból vele marad, átverve a másikat és leszarva az érzéseit, miközben már mással flörtölget, másnál kezdeményez.


Én nő létemre sosem ugrottam egyik pasi ágyából a másikba, ha nem működött úgy a kapcsolatunk, ahogy szerettem volna, fel mertem vállalni, hogy szakítani akarok, anélkül, hogy más férfi lett volna a láthatáron, a szakításaim után pedig kellett idő, hogy feldolgozzam őket, és nyitott legyek egy új kapcsolatra.


Nyilván nem vagyunk egyformák, de egy ilyen pasi azért sem érdekelne, mert ilyen a jelleme, ilyen a morális értékrendje, és ez nem változna meg attól, hogy mi összejönnék. Én meg így se szeretni nem tudnám, se tisztelni, se megbízni benne, ami nekem mind abszolút alap.

2016. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

köszi, jókat mondtok.


tudjátok, fáj a szívem, mert amúgy ő lehetett volna az igazi, ha ez a kapcsolatfüggőség nincs.


próbálom úgy felfogni, hogy ez egy betegség... de másfelől arra gondolok, egyszer rám is rám unhat, vagy kiszerethet belőlem, és akkor csak a félelem fogja mellettem tartani, amíg másvalakit nem talál.

2016. okt. 12. 11:16
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"amúgy ő lehetett volna az igazi"


Szerintem ilyen megállapításokra csak akkor juss ha már több éve együtt vagytok. Ha a kapcsolat elején már így állsz hozzá, akkor könnyen idealizálhatod a pasast a kívánságodnak megfelelően.

2016. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"próbálom úgy felfogni, hogy ez egy betegség... de másfelől arra gondolok, egyszer rám is rám unhat, vagy kiszerethet belőlem, és akkor csak a félelem fogja mellettem tartani, amíg másvalakit nem talál."


Szerintem ezt felejtsd el mert akárkivel vagy együtt sajnos előfordulhat.

2016. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!