Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit lehet tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet tenni az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Júniusban minden ismeretség nélkül egy bizonyos internetes oldalon megismertem egy lányt, aki iránt rögtön mélyebb érzelmeket kezdtem táplálni. Sokáig nem jelentkezett, én vártam rá. Már vizionáltam magam előtt a jövőt, milyen lesz együtt. Körülbelül szeptemberben kiderült, hogy férje van és gyereke, most válik. Akkor már nem fájt semmi, túlléptem rajta. Nem sokkal utána egy másik internetes oldalon megismerkedtem ismét valakivel, telefonon is beszélgettünk, beleszerettem azonnal. Közben viszont jött a munkahelyemre egy új kolléganő, aki iránt kettősséget éreztem. Egyszerre vonzott, egyszerre taszított. Folyamatosan azon gondolkodtam, milyen lenne vele, ugyanakkor arra is, milyen lenne az internetes lánnyal. Az ölébe hajtottam a fejem, elképzeltem, hogy engem is lehet szeretni. Az internetes lányról kiderült, hogy férfiakkal flörtölt, szexchatelt. Kiakadtam és nem érdekelt senki. Nem sokkal utána az interneten rám talált egy lány, aki a közeljövőben találkozni szeretne velem. Jól elbeszélgettünk, de a kolléganő az, aki iránt érzek valamit. Ugyanakkor nem szeretnék összetörni egy olyan embert, aki érez irántam valamit. Na ebből az érzelmi kavalkádból, hogyan jöjjek ki. Várom a véleményeteket, ha lesz.
2016. okt. 29. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2 egybol kiesik. Van az elo meg a netes. En biztos az elot valasztanam. Ha nem megy akkor a neteset.
2016. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt választanám, akit láttam már legalább élőben, a közelemben van, és nem szeretnék bele fantomokba.
2016. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom, miért vagyok képes beleszeretni fantomokba.
2016. okt. 29. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is próbálj meg saját magaddal tisztába jönni.


Egyébként meg én csakis a személyes ismerkedésben hiszek, a neten ritkán az az ember, mint aki a valóságban.

2016. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kit szeretek. Akit minden nap látok, de találkozom az internetessel, ami által tönkreteszem az amúgy is rossz állapotban lévő lelkét.
2016. okt. 29. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod kit szeretsz, akkor miért találkozol a másikkal? Ennek semmi értelme. Ráadásul ha abból lesz valami akkor jó eséllyel mindhárman sérültök- vagy legalábbis te meg a kolleganő biztosan.

Ha szereted legyél vele, és ne ismerkedj mással. Vagy ha vágysz másra, akkor meg ne hülyítsd.

2016. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kicsit összekavarodtak bennem a dolgok. Az egyik előbb jött, mint a másik. Már régóta hosszan leveleztem vele, utána tudtam csak igazán, ki áll hozzám közel. Most viszont nehéz visszamondani a levelezés után. Kit fogok összetörni?
2016. okt. 30. 01:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Senkit sem szeretnék bolondítani. Azt tudom, hogy a kolléganőt egyáltalán nem érdeklem, illetve nem tudom, de érzem, valami azt súgja. Ezzel a lánnyal muszáj volt valamit lépnem, mert annyira rám van mozdulva. Attól tartok, ő jön ki majd rosszul a dologból, mert sokat magyaráz bele az egészbe.
2016. okt. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!