Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ne szeressem így? Ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne szeressem így? Ezért vagyok összezavarodva?

Figyelt kérdés

Most azt hiszem beleszerettem valakibe,vagy legalábbis azok alapján amit tudok róla,amennyire ismerem.Igazából semmi nem lehet köztünk,el is szeretném felejteni.Minden nap nem jut eszembe,de van hogy akkor is amikor épp nem látom.De heti többszö látom,meg Facebookon is,hogy lehet így ha nem is elfelejteni,de nem szeretni?


A másik problémám kapcsolódik kicsit az elsőhöz: volt ezelőtt még valaki akit szerettem,őt két évig,több minden miatt szenvedtem az érzés miatt..és csak egy ideje,mióta nem láttam hogy fellélegeztem.Ez a másik valaki részben azért is tűnik értékesnek számomra mert nem olyan teljesen mint az első,ha olyan lenne teljesen,akkor nem is szeretném,de így is szeretem és az lenne jó ha elfelejteném.Ez az első amiről írtam,azért is zavar néha mert kicsit zavarosnak érzem a gondolataimat,mert már szerintem szeretni úgy mint akkor nem szeretem,de úgy érzem hogy a szenvedést amit az az érzés okozott,nem tudom elfelejteni.Ráadásul emiatt is részben kétoldalú ez a mostani dolog,mert lehet hogy ez is valamennyire eltereli a korábbi szenvedésemről a figyelmem,ugyanakkor nem kellene szeretnem ezt az illetőt,vagy legalábbis sok értelme nincs.


Össze vagyok zavarodva hogy ha már nem szeretem az elsőt,miért gondolok akkor is fájón vissza rá,az is összezavar hogy ezt a másik férfit,akiről a kérdés elején írtam,kevesebb ideje ismerem mint azt akiből már mondjuk "kiszeretettem", de már most is érzek néha valami olyan szenvedés félét,csak nagyon kis mértékben mint az elsőnél.(Azért is mert nem lehet az enyém,azért is mert több ok miatt sem jönnék,jöhetnék össze vele,meg ehhez hasonlók )És mivel már az elsőnél tapasztaltam hogy milyen,az eszem azt mondja hogy nem kell megvárni míg még jobban szenvedek hanem "véget kell" vetni az érzelemnek,vagy valami más értelembe helyezni az egészet.


2016. nov. 4. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, hogy őstehetség vagy abban, hogyan lehet egy dolgot minél átláthatatlanul leírni, hogy senki sem értsen belőle semmit.
2016. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt a zagyvaságot ! Mit szeretnél valójában kérdezni?
2016. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :(


Még én magam is össze vagyok zavarodva,nemhogy még ettől érthetőbben írjam le.De megpróbáltam pedig.

Talán csak akkor lenne érthetőbb ha beleírnám a részleteket,de akkor meg még hosszabb lenne,azt meg már senki nem olvasná el,még ezt se sokan olvassák szerintem.

2016. nov. 4. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vázlatosan egyszerűsíteni, gondold át újra, hogy mit szeretnél közölni. Menni fog az!
2016. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Valójában több kérdésem van,több problémám van egyszerre,és össze vagyok eléggé zavarodva.

De valami ilyesmi:


Hogy felejtsek el valakit ha gyakran látom?Ráadásul nem is nagyon van lehetőségem ismerkedni,vagy ahol lenne,ott nincs olyan aki tetszik,akivel ismerkedhetnék?

Ha még jobban megszeretem,valószínű még rosszabb lesz


A másik kérdésem: Ha valakit már úgy nem szeretek mint akkor,miért fáj ha rágondolok?Miért van az hogy szeretni már nem szeretem igazán de a fájdalmat amit okozott nem tudom elfelejteni?

Olyan mintha ez határozná meg olykor a szerelemről alkotott véleményem,mert ez elég hosszú szenvedés volt,és pozitív dolgok meg nem nagyon történtek.

Egyszerre jut eszembe ez a pasi akit most szeretek,de el szeretném felejteni,és az a másik aki miatt szenvedtem,vele kapcsolatban meg néha az emlékek fájnak.

Hülyén hangzik,de mintha "összeadódna" a kettő rossz érzés.

Azt már le se írtam,hogy van egy harmadik ,akibe nem vagyok szerelmes,meg ilyenek de hasonlít arra akibe először szerelmes voltam,és most ez is egy különös érzés hogy itt van ez a mostani akit megszerettem,az aki miatt szenvedtem és nem tudom elfelejteni a rossz emlékeket (nem jártunk,de más probléma volt) és itt van egy harmadik valaki aki az elsőre emlékeztet akit szerettem.


Ez biztos egy nagy katyvasznak tűnik,de részben éppen ez is a problémám,hogy mintha a 3 egyszerre "kísértene"


(Ettől függetlenül még az is fennáll kérdésnek hogy mit tegyek ,hogy felejtsem el a szerelmet ha látom ezt a mostani pasit gyakran és nem tudok mással ismerkedni)

2016. nov. 4. 22:38
 6/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok hogy ilyen érthetetlenül fogalmaztam.

Csak sok minden volt a fejemben,nem is voltam olyan nyugodt.


És mint ebből is látszik,épp ez az egyik bajom,amit írtam itt közben hogy egyszerre több emlék,több érzés,több dolog van a szívemben és ez valahogy nagyon összezavar.Mintha 3 férfi ,3 érzés "kísértene" egyszerre.

2016. nov. 4. 22:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne találkozz a reménytelen szerelmeddel amíg ki nem szeretsz belőle.
2016. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mármint a mostanival?


Nem tudok vele nem találkozni,ki van zárva.

2016. nov. 4. 23:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor muszáj lesz máshol ismerkedned.

Amúgy miért reménytelen?

2016. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A rossz érzések mindig erősebbek, mint a jók, ezt kísérlet is bizonyította. 5000 Ft elvesztése nagyobb rossz érzéssel jár, mint 10.000 Ft nyereség. Az agy a negatív emlékeket mindig tovább tárolja, figyelmeztetésképpen. Amit leírtál zavaros, de érthető valamennyire. Az 1. férfire egyáltalán ne gondolj, írd le a rossz tulajdonságait szeres ki belőle. Ha a 2.-al kapcsolatban ha hasonló érzéseid keletkeztek, akkor a jellemük is hasonlíthat, ugyanabba a verembe léptél, szenvedni fogsz, szabadulj meg tőle. A 3-ik akit említesz azért kelt rossz érzést, mert a külső hasonlósága miatt az 1-re emlékeztet, ergo szintén nem jó. Keress egy 4-iket aki teljesen más, mint ezek. Gondold át azt is előbb mit vársz egy kapcsolattól és mit kell tenned, hogy a megfelelőt találd meg.
2016. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!