Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az ,hogy 2 lányt szeretek, vagy is még érzek az exem iránt, és van egy lány akivel úgy mond ismerkedünk még ,de Őt is nagyon megszerettem.Kettőjük közöl úgy érzem Ő az aki megérdemli a szeretetem. De ez nagyon zavar, mit tegyek hogy elmúljon az exem iránti érzelem.

27/f


2016. nov. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélsz még az exeddel? Ha igen akkor hagyd abban. Ne foglalkozz vele egyáltalán, csak a mostanit tartsd szem előtt.
2016. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem,nem beszéltem vele amióta szét mentünk.Annak már 6 hónapja.Majdnem 4 évig voltunk együtt.
2016. nov. 5. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

4 év relatívan hosszú idő. Én 2 évig voltam együtt egy sráccal, már körülbelül másfél éve mentünk szét, és a szakítás után nem sokkal találkoztam a mostani barátommal (előtte csak interneten beszélgettünk). Én is rögtön megkedveltem, és megijedtem, hogy mi lesz ha nem tudom kiverni az exemet a fejemből. Adtam magamnak időt, és a szívem eldöntötte; azóta már több mint egy éve vagyok együtt a barátommal.

Fontos az is, hogy én tartoztam valamivel az exemnek, és miután visszaadtam azt neki, illetve eltettem mindent, ami rá emlékeztetett, sokkal felszabadultabb lettem, leesett a vállamról egy teher, és egyszerűen azóta még gondolni is sokkal kevesebbet gondolok rá. Túlléptem, mert adtam magamnak időt. Ezt csak ezért meséltem el, hogy én is hasonló helyzetben voltam, viszont segített az idő, segített, hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot, és segített a barátom. Elterelte a figyelmem, és magába bolondított.


Azt tudom tanácsolni, hogy szakíts meg minden kapcsolatot az exeddel, bár nem tudom mi volt az oka a szakításnak, de én az exemmel, akiről meséltem, háromszor jöttem össze. Én is éreztem még iránta egy kicsit többet, mikor szakítottam vele, de már negyedszer nem lett volna értelme az egésznek. Talán másodjára sincs, hiszen nem véletlenül szakítottatok.


Próbáld meg elterelni a gondolataidat, szüntess meg mindent magad körül, ami rá emlékeztet (nekem a költözés segített leginkább, de nem feltétlen kell ilyen nagy dolgokra gondolni). Adj egy esélyt a lánynak, akivel ismerkedsz. Nyilvánvalóan nem véletlenül érzel iránta bármit is. Ha ő a gyorsaság híve, beszélj vele, hogy Neked még több idő kell, és ha Ő is kedvel, akkor türelmes lesz. Ha pedig amúgy sem halad gyorsan a dolog, akkor adott a helyzet. Légy vele annyit, amennyi jól esik, és légy türelmes magaddal szemben.

Remélem sikerrel jársz! :)


19/L

2016. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!