Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ennyire idegesítő lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire idegesítő lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már egy jó ideje együtt vagyunk és mindig úgy veszem észre, hogy zavarja, hogy sokat mosolygok és kedves vagyok. Legalábbis sokszor kérdezi, hogy miért nem lát engem soha rosszkedvűnek. Szerintem ez egy párkapcsolatban alap, hogy nem akarom a páromat rosszkedvűnek látni, de tudom, hogy nem úgy értette. Nekem is szoktak rossz napjaim lenni és olyankor rossz kedvem is van, csak nem szokásom másokon levezetni és általában le tudom rendezni magamban a problémát, ezért nem mutatom mások felé, hogy rossz kedvem van, mert nem akarom, hogy rákérdezzenek a bajomra, egyszerűen nincs rá szükségem.

Nem gondoltam, hogy valaha valakinek eszébe fog jutni szóba hozogatni, hogy miért vagyok mindig ilyen. Nincs magyarázatom, egyszerűen ilyen vagyok és kész. Nem akarok általánosítani, de tudom, hogy pár nőnek a bunkó paraszt viselkedés imponál jobban, nem szeretném, ha a barátnőm is közéjük tartozna. Bár már-már kezdem megkérdőjelezni, mert azt is hangoztatni szokta, hogy mennyire odavan a rosszfiúkért. Csakhogy ezek a "rosszfiúk" úgy kezelnék őt miny egy utolsó rabszolgát. Ahelyett hogy megbecsülné, amilye van, inkább másról álmodozik. Már azon is elgondolkoztam, hogy szakítok vele, mert ezek szerint teljesen mások az igényeim. Nálam egy nőben az a fontos, hogy legyen intelligens, megbízható, tudja, hogy mit szeretne a jövőben, nem baj ha nem szószátyár, de azért beszéljen és legyen meg a véleménye, lehessen vele beszélgetni bármiről. Szerintem nincsenek nagy elvárásaim, legalábbis tudom, hogy nem lehetetlen egy ilyen embert találni. Eleinte barátnőmben is felfedeztem ezeket a tulajdonságokat, de kezdem úgy érezni, hogy mi ezek szerint nem vagyunk összeillőek.


2016. nov. 6. 03:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az.
2016. nov. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az zavarja, hogy nem vagy vele őszinte az érzelmeiddel kapcsolatban? Tehát hogy jókedvűnek mutatod magad akkor is, ha baj van és ő úgy érzi, nem avatod be őt az igazi érzéseidbe?
2016. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok, csak nőben. Folyton mindenki megjegyzi, hogy mindig milyen jókedvű vagyok, meg sose látott még sose senki mérgesnek. Én ezt teljesen pozitívumként fogom fel és szerintem ez egyáltalán nem idegesítő. Én is igyekszem az ilyesmit önmagamban lerendezni ráadásul fölösleges időpazarlásnak tartom azt, hogy folyton puffogjak valami miatt. Azzal meg, hogy jó kedvem van igyekszem másokat is jó kedvre deríteni. Abban viszont tényleg lehet valami amit az egyik előttem szóló mondott, hogy lehet az zavarja, hogy nem osztod meg vele a problémáidat. Erre azért én is figyelek, hogy ha bánt valami legalább a páromnak elmondom. Én is mindig örülök neki, ha valaki elmondja nekem a problémáját egyfelől azért mert úgy érzem érdemesnek tart rá, hogy elmondja nekem másrészt, ha tudok segíteni az nekem is örömöt okoz.
2016. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!