Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves srác,43 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srác,43 éves nő kapcsolata nem gáz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 07:56
1 2 3 4 5
 11/48 Titusztitusz ***** válasza:
47%
Szexkapcsolat esetében nem gáz,de "komoly kapcsolat" meglétének esetében már az...
2016. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
csak szex
2016. nov. 6. 10:45
 13/48 anonim ***** válasza:
62%

16 évvel fiatalabb barátom van. Gáz? Kinek? Nekünk nem, köszönjük, mi jól elvagyunk. Ha esetleg a gyakori felhasználóit ez zavarja, akkor ezúton kérünk elnézést tőlük, de azért, mert idegenek szerint ez gáz, szakítani nem fogunk.

Szerintem te se foglalkozz velük, inkább örülj, hogy két ember jól érzi magát.

2016. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

"Szerintem te se foglalkozz velük, inkább örülj, hogy két ember jól érzi magát."



ja, anyám és haverom.

2016. nov. 6. 11:26
 15/48 anonim ***** válasza:
65%

Jézusom! Szegény! De sajnállak. :(

Én a helyedben anyád letagadnám a havert meg leszarnám magasról.

Anyád nem szégyelli magát,hogy fia korabeli (ráadasul a fia haverjával) dugatja magát?! Nekem a pofámról lesülne a bőr. Már bocsánat az alpári kifejezésért de ez az igazság.

Egy nő(?),hogy süllyedhet ilyen mélyre?

2016. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
36%
Ismertem egy nőt, aki a kisebbik(!) fia osztálytársával jött össze. Összeházasodtak, gyerekük is született. A fiúk kicsit húzták az orrukat, de beletörődtek. Ez az ő életük.
2016. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen nő:

1. Érzelmileg,értelmileg éretlen.

2. Betegesen fél az öregedéstől és így próbálja kompenzálni,hogy bizony ő még jó nő hiszen kell egy tizen-huszonéves pasinak.

2016. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

úgy kezdődött, hogy a haver apja kitalálta, h a srácot a 18. szülinapján (most nyáron) anyu köszöntse fel totál meztelenül. jó poénnak gondolta.


havernak annyira bejött anyu, h rámozdult. pár héttel később muter átment hozzá...


így kezdődött.

2016. nov. 6. 11:56
 19/48 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj,hogy megkérdezem...de anyud prosti?:( Mindig ilyen volt?

Vagy csak beleesett az "én még fiatal vagyok és élnem kell amíg lehet" korszakba?

2016. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj,hogy megkérdezem...de anyud prosti?:( Mindig ilyen volt?

Vagy csak beleesett az "én még fiatal vagyok és élnem kell amíg lehet" korszakba?"



ez jött ki a dologból.

2016. nov. 6. 12:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!