Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves srác,43 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srác,43 éves nő kapcsolata nem gáz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 07:56
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, de szégyellném anyádat is és a haverodat is meg a faterját is a helyedben.
2016. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

"a haver apja kitalálta, h a srácot a 18. szülinapján (most nyáron) anyu köszöntse fel totál meztelenül"


Azért ebben a történetben többen vannak nem normálisak. A haverod apja is komp akart lenni, de nem komplett.

2016. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szegény így is kellemetlenül érzi magát. Basszus ilyen anyát(?)..:(
2016. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban mki elmebeteg.
2016. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
70%
Bezzeg ha 43éves faszi kefélgetne 18 éves lányt nem lenne beteg meg szégyen.Akkor egy hős lenne és jönnének a kioktató kommentek,hogy bizony a kérdező fogadja el szépen,hogy a papa most van a "csúcson", a "legszebb férfikorban"(hagyjuk már),és hozzá igenis, csakis 18-20 éved nő illik! Ez az ideális pár,a múlt századokban is így volt blablabla..Az így természetes, véletlenül sem játszik közre a kapuzárási pánik(nagyon is), és ott persze nem is fog lelépni a fiatal nő(de de, illetve nem míg pénz van).De ha a nő az idősebb jönnek a szánalmas,primitív kommentek.Csak azt nem tudom mire jó ez a gusztustalan kettősmérce...
2016. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
74%

25# Ha nem zavarna a nagy korkülönbségnél mindig megoszlanak a vélemények.

Amit a kérdező "anyja" csinál az qrválkodás. Ép eszű nő nem jön össze a fia haverjával. Ahogy ép eszű férfi sem a lánya barátnőjével.

2016. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
87%

Annyit még hozzátennék,hogy honnan tudod,hogy a srácnak nem a nőcike pénze kell-e? Mert előfordulhat.

Könnyű pinaszerzés és pénz. Ilyen ócska lotyót. (Megint csak ne haragudj kérdező)

2016. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 Költőnő? ***** válasza:
85%
Nem a korkülönbség itt a legnagyobb para
2016. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
52%
Én annyi korban, egzisztenciában összeillő párt láttam már -kívülről- mintaházasságban élni.Aztán kiderült,hogy mégsem tökéletes minden. Persze, nem természetes a történet, de mindannyian tudjuk,hogy ez ideig-óráig szóló kapcsolat, amit ha mindketten azonos szinten kezelnek és nem várnak többet attól, amit adhat...hát akkor tegyék.
2016. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
33%

A legtöbb kb 98%-pasi alkalom adtán ráugrana egy 18-éves illetve fiatalabb csajra'!

Tegyük fel nekem 20-éves házasságom tönkremenne férjen kívül nem volt senkim-találnék 20_25-év körüli fiatalt akivel szexelnék akkor egyből k-va lettem?

Ugye nem gondoljátok komolyan?

2016. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!