Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt csak en erzem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak en erzem ennyire megalazonak?

Figyelt kérdés
Randiztam egy pasival a nyaron, akivel ugy tunt,hogy ossze is jovunk,de megsem jottunk ossze. Miutan ez kiderult, hogy randiztunk,a pasi haverja ramirt,hogy neki is tetszem, ha esetleg a baratjaval nem jonne ossze a dolog... Nekem mar ez fura volt. Azota folyamatosan nyomul ez a pasi,es nem hagy beken annak ellenere,hogy mar ezerszer leraztam... Most ok egymast kozt megbeszeltek,hogy "oh hat nekem ez a lany nem kell, a tied lehet!"?? Vagy hogy gondoltak ezt? Akivel randiztam pasi o egy helyes,kedves srac,aki kulsoleg is vonzott,de a baratja igencsak nem hozzam valo,megis ram akarjak eroltetni! Nalam is vannak szebb nok, nem vagyok bekepzelt, de nem akarok leallni egy szamomra semennyire sem vonzo emberrel! Ugy tunik,mintha nekem csak olyan kulseju pasi jarna ez alapjan,aki a kutyanak se kene?! (Kerlek ne mondjatok,hogy bekepzelt vagyok, de en tenyleg ugy erzem,hogy joval jobbat erdemlek... A belso dolgokrol nem is beszelve!!)
2016. nov. 6. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nincs még mindkettő letiltva?
2016. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak nem jöttél be, de a haverjának igen. A srác meg úgy van vele, hogy próbál segíteni a barátjának.


Nem azért, teszi, mert úgy gondolja, hogy neked csak egy olyan jár, hanem azért, mert úgy gondolja a barátja jó fej, kedves, rendes srác, bármelyik nő örülne, ha ilyen párja lenne.



Ezek után te meg ahelyett, hogy elutasítanád a barátot, ha nem jön be, ilyen nekem a jobbik nem jár, akkor a rosszabbik kapja be szintű vitát generálsz belőle.

2016. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, ne foglalkozz egyikkel sem. Keress egy harmadikat.
2016. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Illene megtanulnod hogy koptass le egy pasit. Később ebből komoly gondok lesznek, főleg ha lesz egy barátod. Ok h ilyenkor mondjuk az aktuális pasi "dolga" (legalábbis az elvárás szerint) h egyszer-kétszer még beverje a kéretlen tolakodó csávó orrát, de hidd el, a második ilyen csávó után téged fog kivágni mint a macskát .....ni. Mert ilyenkor felébred az emberben a gyanú h lehet h a tolakodó csávó mégis miért kezdett el nyomulni rád, csak nem azért mert szóbaálltál/flörtöltél vele?
2016. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem flortoltem vele,vele nemis talalkoztam! Sajat magatol jelolt be az interneten es kezdett el nyomulni
2016. nov. 6. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális, ha úgy érzed, hogy Neked "több jár", leginkább mert kiemelted, hogy nem beképzeltségből írod ezt, hanem mert nem vonz. Ez van, ha valaki nem vonz, akkor nem fogod magad ráerőltetni. Lehetetlen.

Minden ember felszínes egy kicsit, igenis számít a külső is, ha pedig a belsője sem fog meg, halott ügy.

Le kéne zárnod mindkettejükkel szerintem. Tiltsd le, azt, aki ennyire nyomul, ha pedig akivel randiztál, tovább segít a haverjának, mond meg neki, hogy nem kérsz belőle.


19/L

2016. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!