Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félreismertem? Vagy mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreismertem? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
pár hétig ismerkedtem egy fiúval, többször találkoztunk és le is feküdtünk egymással. Az üzenetei arról árulkodtak hogy oda vissza van értem. A távolság miatt én szakítottam. Ő nem ellenkezett, megértette. Pár nap múlva mégis ráírtam mert nagyon hiányzott. De letiltott. Nem is gondolta komolyan? Ennyire féreismertem? Vagy már túl lépett?
2016. nov. 6. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Oda vissza volt érted, te meg kidobtad. Aztán hívod... szerintem "tudod kivel szórakozz" alapon tette.
2016. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!


Szakítasz vele, ő ezt lezártnak tekinti, aztán te mégis meggondolod magad, aztán csodálkozol azon, hogy ő letilt!


Döntésképtelen vagy, nem ugráltathatsz mindenkit kedved szerint, amikor csak akarod!


Szakítottál, ennyi! Fogd fel, ő meg lezárta a dolgot!


Egyébként pedig kár volt a távolság miatt. Párom és köztem 200 km van, 3 és fél év óta együtt vagyunk, tavasszal összeköltözünk.

2016. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
mély szerelem lehetett ha megkefélt pár hét alatt te némber
2016. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem haragban váltunk el. Nem mutatta a jelét annak hogy neki rossz lenne az hogy szakítok.
2016. nov. 6. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Agyilag éretlen vagy még. Nem kell ahhoz harag, hogy elváljatok. Te meghoztál egy döntést, ő tudomásul vette, pedig ő még folytatta volna, de ehelyett kapott az arcába egy nagy adag hideg vizet (szakítást).


Most pedig letiltott. Ennyi, zárd le a dolgot, és lépj tovább!

2016. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt gondoltad, hogy egy talpnyaló-nyalakodó papucs, akkor igen, félreismerted, kiderült, hogy tökös és van benne tartás. Lépj tovább, és tanulj az esetből.
2016. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerted félre, szimplán egy normális srácot találtál, aki felfogta, hogy nem akarsz semmit, és ezek után így is állt hozzád. Jól tette, ha egyszer kijelentettél valamit, ne visszakozz. Legalább ő határozott kettőtök közül, nem akar talpnyaló lenni, nagyon helyesen. 25/N
2016. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkabb O ismert felre teged.Amikor ismerkedtetek, majd megdugattad magad, akkor is tudtad, mekkora tavolsag van koztetek. Erre hivatkozva szakitani, miutan a sracot mar magadba bolonditottad,eleg szemet huzas volt.Es akkor te teszed fel a kerdest, hogy "nem is gondolta komolyan?"??!!Rossz hirem van.O tenyleg komolyan gondolta.Azert tiltott le, mert nem akar egy ilyen megbizhatatlan csaj csicskaja lenni. Ha csak numerakat hajtana, akkor az ujboli megkeresesed utan meg parszor meghagott volna.Szoval, szinte biztos, hogy egy rendes sracot dobtal el.
2016. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor ne is várjam hogy keressen?
2016. nov. 7. 16:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Totál felesleges.
2016. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!