Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félreismertem a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreismertem a férjem?

Figyelt kérdés
Nyugodt embernek ismertem meg, aki a legkevésbé sem agresszív. Nemrég megtudtam, hogy az exét bántalmazta. A nö kórházba került, utána szakítottak. Természetesen megkérdeztem a férjem, nem tagadta, azt mondta, hogy idegesítette az ex a hisztijeivel és néha eljárt a keze. Persze állítólag engem szeret és sosem bántana. Szerintetek van okom félni?

2015. febr. 27. 00:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Van hát.
2015. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%
Ha többször előfordult,akkor úgy gondolom,van okod félni.
2015. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
97%
sajnos van okod félni.
2015. febr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
31%
Ne hisztizz. :D:D
2015. febr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
Kerülhettek ti is olyan szituációba, hogy előhozd belőle, de lehet, hogy csak sok-sok év múlva.
2015. febr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
88%

Igen, van okod félni. Aki h*lye, az ritkán változik pozitív irányba.

Kórházba verni egy nőt... csak azt nem értem, az ilyen betonkemény donhuánok miért nem belém kötnek belém. Nehogy válaszolj, én tudom, miért.

2015. febr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, az én exem is azt mondta, életében egyszer ütötte meg az exét, miután egy évig hazudott neki. Én is csak később tudtam meg, de emiatt még nem alkottam róla véleményt. A második pofont viszont én kaptam 2 év együttélés után, igazságtalanul, pedig engem is szeretett. Mire sikerült elköltöznöm tőle, többször durvábban is megjártam. Az indoka nagyjából annyi volt, hogy dühös volt, rajtam meg volt/nem volt sapka. Azóta tudom, aki el tudja veszíteni a kontrollt csak egyszer is, azzal bármikor előfordulhat újra. Minden okod megvan a félelemre. Amit írtál az exről, az még csak nem is egyszeri alkalomra és nem is csupán egy pofonra utal. Legyen csak egyszer igazán dühös rád, okkal vagy ok nélkül..
2015. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
95%
Gyáva szar alak, aki nőre kezet emelt. Mi lesz majd, ha gyerekeitek lesznek és az hisztizik? (márpedig fog), a gyereket verni fogja?
2015. febr. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 tetro ***** válasza:
38%

01.05

mert egy nicknevet nehéz felpofozni? erre gondoltál ugye?

2015. febr. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
96%

Igen, vélhetően téged is csak addig szeret, meg addig "sosem bántana", ameddig mindenben megfelelsz az "elvárásainak". Csak tudod, nincs kapcsolat vita nélkül, és akkor valószínűleg te is hasonló sorsra jutsz.

... vagy nyalizol neki mindörökké.

2015. febr. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!