Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szeretem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem, hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,akit nagyon szeretek,sosem voltunk együtt ,csak ismerkedtünk,csúnyán összevesztünk ilyen hülyeségeken,nem tudom elfelejteni,mindenről csak ő jut az eszembe és sírok.A többet priviben írnám le,akit érdekel. Mit tegyek,hogy visszakapjam?
2016. nov. 7. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ez alapján annyit tudok írni, hogy írj rá, kérd meg hogy találkozzatok, és kérj bocsánatot (amennyiben te (is) hibás voltál)), és beszéljétek meg. Ha nem akar találkozni, akkor hívd fel, vagy írd le neki amit gondolsz.

Az, hogy összejöttök-e utána, már rajta is múlik, viszont fontos, hogy egy srác ne keserítse meg az életedet. Ha nem jön össze a dolog, életed végéig ne bánd: te megpróbáltad.

2016. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!