Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Örök agglegény-típus - friend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök agglegény-típus - friend zone, vagy akarhat többet? (ld. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel kb. 2 hétig randizgattunk (előtte nem ismertük egymást), jól alakultak a dolgok, majd egyszercsak kaptam egy szakítós sms-t. Eléggé dühös lettem rá, és elég rosszul esett, mert nem értettem, plusz bennem már kezdett kialakulni valami mélyebb. Ezek után nyilván nem beszéltünk, majd 1 hónap múlva bocsánatot kért. Azt mondta, ő sem tudja, mi volt az ok, valószínűleg megijedt, nem áll készen egy komoly kapcsolatra (30+, örök agglegény típus) Azóta majdnem minden nap beszélünk chaten, hetente 2-3-szor találkozunk, kezdetben kettesben, mostanság már 1-1 haverjával közösen. Az elején (és kicsit még most is) reménykedtem benne, hogy esetleg újrakezdjük, de ez nekem eléggé friend zone-nak tűnik most már. Nem kérdeztem rá még, mit akar, az lenne a megoldás tudom, csak jelenleg még ez a helyzet is jobb nekem, mintha nem találkoznánk.

Nyilván nem tudja itt senki, hogy mit akar, csak ő (vagy még ő sem), de kíváncsi lennék a véleményére olyanoknak, akiknek volt ilyen típusú férfivel dolguk, mert nekem eddig még nem.

Köszönöm



2016. nov. 8. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből az jön le, hogy ha akar is, max alkalmit. Talán ezért kért bocsánatot is. Ha valaki akar vlami komolyabbat, az lép, főleg ennyi idősen.
2016. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogja feladni a jól megszokott, kellemes agglegényéletet egy nyomorúságos párkapcsolatért, amiben minden csepp vérét kiszívnák, és jól is teszi. Te esetleg valami sokad rangú statiszta lehetsz az életében. Különben osztom a nézeteit, mert párkapcsolatra egyetlen nő sem alkalmas.
2016. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: Nem vagyok benne biztos, hogy már lépett volna, anno az első csók előtt is vagy 2 órát beszélgettünk és kínlódtunk, mert valahogy nem tudta összeszedni a bátorságát (egyébként belevaló gyerek, csak ez valamiért nehezen ment neki)

Alapvetően az volt a teóriám, hogy még ő sem tudja eldönteni, hogy akarja-e folytatni, de amíg nem dönt, szeretne magához közel tudni. Most már inkább azt gondolom, hogy csak barátkozni akar.

Egyébként az az igazság, hogy jelenleg még egy alkalmi kapcsolatba is belemennék vele, bár tudom, hogy nem biztos, hogy kéne. Nem vagyok belé szerelmes, de eléggé vonzódom hozzá, és nem csak testileg.

2016. nov. 8. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ragadnék le egy ilyen pasi mellett, biztos. Örülj neki, hogy ez nagyon gyorsan kiderült.. Ha egy férfi akar téged, nem töketlenkedik. Maradjon csak a barát zónában, mert kb. ennyi telik tőle.

Te meg keress valami értelmes FÉRFIT, aki nem csokizik be egy párkapcsolattól 30+ évesen!


Kihasználónév, na a nagy p.namágus, nők lelkének ismerője megmondja, hogy egyetlen nő sem alkalmas a párkapcsolatra :D Az ilyen pasikat irtani kéne, még véletlen se szaporodjon.. Nem lehet okoskám, hogy te vagy a nyomorék egy jó párkapcsolat kialakításához? Ilyen felfoás mellett csodálkozol, hogy nem jut melléd egy értelmes nő, csak a szedett vetett r.bancok, akiknél villantani kell? :D

Tükörbe kéne nézni előbb, hogy te milyen ember vagy és utána elgondolkodni, hogy csak azt kapod az élettől amit érdemlesz!

2016. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akár milyen jó fej, kellemes testű, bejön-Neked-srác, hanyagold, légyszi! A saját érdekedben...

Az 'akarom is, meg nem is' kezdés nem túl sok jóval kecsegtet a jövőre nézve.

Mondott már kettőtökről egy őszinte gondolatot?

Legyen több önbecsülésed!

Semmilyen perspektívával sem kecsegtető alkalmi kalandba ne menj bele csak fiziológia szükségletből. Nem kell, h. feleségül vegyen, de legyél neki fontos, kötődjön, jó esetben szeressen, ha már nem is vagytok szerelmesek. Tedd be a haver "gyűjtőbe", és lépj tovább!

2016. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!