Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyenkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? Milyen tippet tudtok adni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,aki tetszik,és az a gond ezzel,hogy gyakran ha kérdez valamit,nem tudok megszólalni,nem tudok válaszolni.Valahogy leblokkolok,de néha akkor is ha például nyújt felém valamit hogy velem el,ilyen volt egyszer,akkor is csak néztem rá és meg se mozdultam.

Magamtól hozzászólni se nagyon szoktam,de nem az a lényeg.Az a gond hogy nem akarok bunkónak tűnni ha kérdez valamit és meg se szólalok.Köszönni azért tudok neki,de gyakran lefagyok ha megszólít vagy hozzám szól vagy kérdez.

Eddig is csak akkor beszélgettem vele normálisan mikor neten keresztül vagy egyszer valami csoda folytán nem blokkoltam le.

Nem jöhetek vele össze,viszont nem is akarom vele megszakítani a kapcsolatot.Mikor az elején ismertem,nem volt semmi ilyen érzésem hogy tetszik,ez egy ideje van.


2016. nov. 9. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Szóval a kérdésemet azért tettem fel,mert nem akarom hogy bunkónak tartson vagy azt higgye bajom van vele és ezért vagyok ilyen.

Mosolyogni szoktam rá,meg ő is rám,de ha hozzá kell szólni,az nem megy.

(Nem jöhetek vele össze,mielőtt ezt tanácsolnátok.)

2016. nov. 9. 17:46
 2/4 anonim ***** válasza:

De miért nem jöhetsz vele össze? Van barátod, vagy neki barátnője? Vagy a két család esküdt ellensége egymásnak?


Amúgy ha nem jöhetsz össze vele, akkor mit érdekel az egész? Felesleges ezen akkor filozni...

2016. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos már foglalt.


De engem érdekel ez,mert nem akarom hogy bunkónak tartson.Meg nem most ismertem meg,az elején nem voltam ilyen vele,és nem tudja majd lehet mire vélni.

És amúgy sokszor segített nekem dolgokban,olyanban is ami nem lett volna kötelessége,meg ha valamiben kellett,tudtam tőle tanácsot kérni..és szerintem még ha nem is jöhetek vele össze,nem érdemli meg hogy "bunkó" legyek.Szerintem az elég rossz ha pl.kérdezel valakitől valamit,ő meg semmit nem mond.Vagy valami ilyesmi.Úgy tűnhet hogy nem érdekled,vagy baja van veled,vagy nem tudom.

2016. nov. 9. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem kell félni tőle. Tettél valami rosszat, hogy ennyire tartassz tőle? Azért mert tetszik neked, attól még ő arról nem tehet.

Ezt a mondatot is, hogy ,,nem akarok bunkónak tűnni ha kérdez" is már több helyen hallottam, de nem tudom hová tenni. Ha te alapvetően csendes vagy, - feltételezem nem pletykázol másoknak róla, (a rosszindulatú beszéd pedig már acsarkodás lenne), akkor miért tűnnél bunkónak?

Inkább ok-okzati összefüggést látok a te viselkedésedben: szerelmes vagy belé, nem tudsz hozzászólni, és ez az ami tudat alatt úgy jön le nálad, hogy bunkó vagy vele szembe.

Tény mondjuk, hogy egy fiú számára is kellemetlen lehet, ha soha nem kérdeznek felőle, csak fordítva mindig elvárják tőle a nyitottságot és kedvességet.

2016. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!