Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Titeket rá lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket rá lehetne venni párkapcsolatban heti 3x közös kocogásra?

Figyelt kérdés

Alkalmanként 38 perc kocogás/futás, persze megállva eleinte többször miattatok/veletek, mert gondolom nem bírnátok eleinte egy szusszal. Én csak 1x szoktam megállni sétálni 6 percre a közepén. Szóval, ha a pasitok segítene nektek egy kezdő edzéstervet összeállítani futás ügyben, nyitottak lennétek rá? Mennyire vagytok kaphatók erre?


Írjatok életkort is!


2016. nov. 9. 20:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

Figy, aki nem szeret mozogni és nem is akar változtatni ezen, annak ez kényszer lenne és semmi értelme se lenne ennek az egésznek.

Aki meg eleve szeret mozogni, mint pl. én is, azt nem kell megkérned ilyenre, mert az önszántából is fog veled menni.


26N

2016. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Amit az egyes írt.

Én utálok futni, előbb szakítanék.

2016. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem szeretek futni, nem lehetne rávenni.

Ha mozgás, akkor kerékpár, kirándulás, túrázás.

2016. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

Istenem erre próbálom rávenni a párom, de már kezdem feladni...

Egyre inkább tunyulunk el, pedig mikor összejöttünk én rendszeresen futottam és tornáztam. Az elején párszor eljött velem, hogy a kedvemre tegyen, aztán jöttek a kifogások.

3 éve vagyunk együtt és nem érzem jól magam a bőrömben. Nem vagyok kövér, nem erről van szó. Csak egyszerűen elszomorít hogy nem bírtam rávenni hogy energikusabb életmódra, cserébe ő lehúzott engem is a tunyaságba...

Előző párom meg pont hogy rávezetett erre, de nála meg a ló túloldala volt. Akármennyit edzettem neki sosem volt elég, sosem tetszettem sehogy, és különben is csak a saját izmai érdekelték, engem magasról leszrt.

2016. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
* 23L
2016. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Azért nem szerettek futni, mert nem szakszerűen építettétek fel a tervet. Persze, hogy elveszíted a motivációdat 1-2 futás után, ha megszakadsz. Van sikeres edzésterv az alapoktól, ahol kezdetben csak 1 perc futás, 1 perc séta variáció megy 12 sorozatn át. Kövi edzésen már 2 perc futás, 1 perc séta, aztán 3 perc futás, 2 perc séta és így tovább. Apródonként kell haladni. Én is utáltam futni, de 1 éve már csinálom, ugyanígy indultam el az alapoktól. Az edzésterv neve, Első 5 km-em futás. Én módosítottam rajta, mert nulla gyakorlattal szerintem gyorsan halad a terv kicsit, el lehet térni tőle, de nagy mankó a kezdőknek. :) Örülök 23 éves nő, hogy te aktívabb voltál és lennél is, kell a mozgás, mert feszült lennék nélküle én is.
2016. nov. 9. 20:52
 7/31 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Nekem pont az hiányzik, hogy valaki kimozdítson és jöjjön velem. Tavaly nyáron magamtól elkezdtem futni, élveztem is, de aztán valahogy ritkult a dolog. Hiába lehet a futást egyedül is csinálni, úgy nem olyan jó, mintha "húz valaki".
2016. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%

Wohooho imádnám..

36 perc alatt futom /najo inkabb kocogom az 5 kilit, de nincsen partner aki jönne velem. Szóval jó a terv. Én tuti mennék. 😉

23l

2016. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De jó látni, hogy vannak még sportoló lányok/nők :D
2016. nov. 9. 21:01
 10/31 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, el is kezdtem futni többször is, de mindig abbamaradt, mert kellene valaki mellém aki húz. Szóval én nagyon örülnék neki! 22L
2016. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!