Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha 3 hét randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 3 hét randizás után nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, tegnap találkoztunk és majd a hétvégén fogunk legközelebb, de normális ha nagyon hiányzik? Nem érzem magam annak a húúú de szerelmesnek, de majdnem sírok, olyan jó lenne látni.

Erről nem szólok neki, nem akarom elijeszteni, de ez nagyon beteges? Vagy valakinek van hasonló?



2016. nov. 9. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak ezt gondolná rólam egy lány xd, engem általába lese szarnak. Egy 10/7-8-as fiut még leköpnek... Amugy nekem volt hogy első randi után már szerelem volt.
2016. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó nektek,voltam szerelmes ès "húú is" ,de sosem mertem kezdeményezni ezért most egyedül vagyok,mint a kis ujjam az egyik oldalon... F25...
2016. nov. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ui....10 böl erős "8"-as körül vagyok,nem leszek egoista, de... ,csak mert jó a pofázmányom ;) nem vagyok kigyurt izom agy... ;D ,de talán inkább viszább huzódott típus... És egy lány felé sem mertem eddig közeledni,és meg szívtam egy életre...
2016. nov. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na még annyit,hogy nem a külső az első,hanem a benned rejlő kedvesség,pozotív tapasztalás,és tudás! Láttam már csunya kopasz emberrel dögös cicát,... hidd el a mércédet te döntöd el,nem az átlag!
2016. nov. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!