Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges beleszerettem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges beleszerettem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én még sose tapasztaltam olyant milyen az amikor csak vársz valakire de hiába,- azt hiszed majd meg lesz az eredménye,ami aztán nem következik be. Végül pedig másodjára tesznek lóvá,egy év különbséggel,újból mással jön össze, mást választ.Ez mellett viszont nem képes elszakadni tőlem, s dagad a mája amikor olyan megnyilvánulásai vannak hogy "kellenék én neked ".vannak olyanok akik akkor se veszik észre ki az aki feltétlen nélkül szeret ha ott lenne előtte se (avagy csak nem akarja) ,olyan mintha magától értetendő ott vagyok minden bajban,s mégis többre értékel egy futó nőt ,akkor foglalkozik csak veled mikor nem biztos a közelséged, mert ilyenkor nem unalmas az ember.Ebben pedig az a szomorú hogy meglepő,de fájdalmat okoz,csak nem tudom miért... Állandóan én vagyok a másodhegedűs,az akit eldobhatónak titulálna, akit ki lehet kosarazni...s el sem tudom képzelni mi az amit iránta érzek,csak olyan mintha millió darabokra hulltam volna...

Mit tegyek?


2016. nov. 13. 17:08
 1/1 masni1 válasza:
Igen, valószínűleg beleszerettél. Viszont jó lenne, ha leszakadnál róla, mert csak bánatot okoz. Neki csak a hiúságát legyezgeti, hogy ott vagy. Tehát semmit sem várhatsz tőle. Keress egy másikat mielőbb, aki örül Neked, és nem csak pótléknak használ. Vagy ne keress, csak várd meg míg a szerelem elmúlik. Mert el fog múlni. 1-2 év alatt. Aztán találsz mást. Csak úgy, önmagadért.
2016. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!