Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a munkatársamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a munkatársamba, meghallgatod?

Figyelt kérdés

Lassan két éve együtt dolgozom egy nővel, ez idő alatt bele is szerelmesedtem... Munkán kívül is viszonylag sok időt töltünk egymással. Sokszor hozzámér, cirógat, ölelget. Leszbikus vagyok És ezt ő is tudja. Úgy gondolom élvezi, hogy látja rajtam, hogy odáig vagyok érte plusz még adja alám is a lovat.

Mit tenni, ha az ész nem tud parancsolni a szívnek?! Kezdeményezni nem merek, mert rosszul reagál, ha én..elengedem magam. Ellenben mintha várná, hogy megosszam vele valódi érzéseim.



2016. okt. 28. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Te meg add alá a felcsatolhatósat! :)
2016. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
#1! és Lehetőleg vegyék fel mii ?? :D
2016. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:
31%
redtube linket majd tedd fel ide is
2016. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak, hogy értelmes választ is kapjál.


Ő róla tudod, hogy melyik nemhez vonzódik? Nem lehet, hogy csak jól esik neki a rajongásod,"barátságod"? Tudod, hogy a lányok már csak ilyenek. De amúgy, ha felfeded, hogy mit is érzel valójában, akkor az lehet, hogy a barátságotok végét is jelentené. Amúgy meg, ha ő is többet érezne, meddig tartana neked bevallani? Úgy gondolom, hogy nemtől függetlenül az ember megérzi azt, ha valakinek tetszik. És ha például tetszenél neki, lehet, hogy már lépett volna ő is feléd. Amúgy meg gondolj már arra, hogy egy helyen is dolgoztok. Még inkább nehezíti a dolgot. Van most neki valakije? Ilyenről szoktatok beszélgetni? Voltatok már egy kicsit intimebb pillanatban?(Hátha akkor feltörnének az érzelmek és valamelyikötök kinyögné, hogy..)


25L

2016. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad dróton rángatni, és szépen építsd le vele ezt a barátságot. Ez a csaj semmi jót nem akar tőled, legfeljebb tényleg csak tetszik neki, hogy odavagy érte. Elég érdekes, ha ő nem leszbi, de ezzel neki kell elszámolnia saját magával.


Te pedig állj a sarkadra, és hanyagold a társaságát, amennyire csak lehet.

Ha neki fontos vagy, akkor ő fog keresni és futni utánad. Ha nem keres, akkor tudod, mennyire vagy neki fontos.

2016. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!