Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevallottam annak a nonek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Bevallottam annak a nonek, hogy szeretem akivel mar tobb eve nagyon joban vagyunk lelkitarsi viszonyban. Szeret engem, mint ember, lelkitars, de o nem erez szerelmet mit tegyek?!

Figyelt kérdés

En sajnos kulfoldon dolgozom igy nagyon keveset latjuk egymast..

De ha tehetnem haza mennek,csak miatta amit vele is kozoltem.. Tanacstalan vagyok



2016. nov. 14. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Friendzone, raadasul kulfoldon vagy. Nem sok mindent tehetsz sajna.
2016. nov. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta nekem, hogy most mar tisztan lat mijdent, minden szot, gesztust, ajandekokat..

Megis ha adna egy eselyt nekem...

2016. nov. 14. 02:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerinted adna? Hiszen Te irtad h nem erez szerelmet.
2016. nov. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Esélyt mire? Hogy megint a barátzónájában legyél?

Ismerkedj másik nővel, hátha sikerrel jársz.

2016. nov. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, de előtte mondd el neki hogy csak a barátság neked nem oké, nem azt akarod, kívánod a legjobbakat, és ha meggondolná magát, keressen meg. Pont. És te nem keresed többet. Ha ő nem keres, soha többet nem beszéltek. Ha keres, akkor találkozót szervezel. Ez a legjobb, amit tehetsz jelenleg. Emellet lépj tovább, és ismerkedj másokkal. Ja, és csak más miatt ne költözz.
2016. nov. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"Megis ha adna egy eselyt nekem..."

Vigyázz mit kívánsz, mert a végén teljesül! És nem fogod megköszönni!

Most játszd le a filmet magadnak? Megszán és veled lesz. Szerinted ennyi elég? Te tényleg beérnéd ennyivel? Ha nincs közöttetek meg a kölcsönös szerelem akkor lelkitárs ide vagy oda, akkor marni fogjátok egymást. Ugyanaz a forgatókönyv, amikor az egyik fél már rég kiszeretett a párjából, de nem hagyja el. Csak nálatok ez az alapfelállás!


A szerelmet nem lehet kierőszakolni. És magadhoz kötni is felesleges. Vannak kapcsolatok amik akkor működnek jól és tökéletesen, ha lazák. De húzd magadhoz közel és máris a pokolba csöppentél!

2016. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban nálunk bevált a költözés - mármint nem csak egymás miatt költöztünk egy városba, hanem munka miatt így alakult, utána pedig már maguktól jöttek a dolgok egymás után, azóta is együtt vagyunk.


Viszont, ha nekem a világ másik végéről mondott volna ilyet a srác, akkor valószínűleg én is hasonlóan reagáltam volna, mint nálatok történt - illetve, ha őszinte akarok lenni, mondtam is anno hasonlót. :) Én még arról is lebeszéltem a pasit, hogy amit ő érez, az szerelem lenne, mert online felületen, sosincs-találkozásokkal ez nem szerelem - legfeljebb abba a képbe szerelmes, amit kialakított rólam, az meg hatalmas hazugság.


Saját példa alapján azt mondanám, gyakoribb személyes kapcsolattal talán lenne esély a változásra, de így kár erőlködni. Ha nem akarod kínozni magad, tényleg az a legjobb megoldás, hogy köszönd meg az eddigi barátságot, és kerüld el a nőt. Ha hiányzol neki, az már sokat elárul, ha nem... nos, az is.

Haza semmiképp se gyere csak az ő kedvéért, mert többet bukhatsz, mint nyerhetsz vele.

2016. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hazamennél egy nő miatt??? Te mit szívtál öcsém?.....
2016. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok vélemenyt!!! nagyon hasznosnak talaltam nemeiket!!

Bevallom sok kommentben igazsagot talaltam...

En a leheto legtobbet kihoztam ebbol.. es mintha felesleges lenne tovabb kuzdenem..

koszonom a valaszokat!!!

2016. nov. 15. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!