Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 21 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuzu0717 kérdése:

Szerintetek egy 21 éves fiú minek örülne egyetlen barátnőjétől 10. hónap alkalmával?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy,most leszünk szerdán 10 hónaposak.Eddig mindig valami aprósággal megtudtam lepni.Bár mindig hangoztatja nem kell neki semmi,és nem is fogja elvárni.Neki megvan a legnagyobb ajándéka "ÉN" mondom neki mindig,de én már itt vagyok régóta.Szeretnék neki örömet okozni valami különleges egyedi vagy akár valami olcsó ajándékkal aminek persze örülne és akármikor ránéz eszébe jut hogy tőlem kapta.Nagyon nehéz dolgom van mivel ő sose mondja hogy jaj de jó volna ez meg az,persze a lányoknak könnyebb vásárolni ilyen téren.Mert a nőket szinte minden boldoggá tud tenni,valami plüss figura,valami parfüm,csoki,rózsa,bonbon.A fiúkkal már egészen más a helyzet,sose vágyakozik valami iránt,de én mégis azt szeretném hogy meglepődjön,amire ő sem számít.Készítettem már neki meglepetés levelet amit az ágyára raktam és mikor hazaért a múnkábol ott várta,vagy amikor a kapcsolatunk legelején voltunk és mindig azt mondogattuk hogy babák vagyunk mert 1 hónaposak voltunk, kapott egy kék cumit amit a kocsijában tart.Vagy párnát a szülinapjára,tortát meg parfümöt csináltam,meg vettem.Meg az ilyen kisebb hónapoknál valami kis csokival vagy kedvenc nasijával mindig megleptem.Szeretnék valami egyedi ötlettel előállni vagy valami olcsó ajándékkal.Ami meg valósítható és aminek tuti örülne tudni kell a barátomról hogy nagyon sajnálja magától az olyan dolgokat amit megbírna venni saját magának,tehát inkább másra költi el,mint saját magára.Valaki tudna segíteni? Értelmes válaszokat várok! 2 napom van megteljesíteni és semmire nem jutottam az elmúlt napokban,várom az értelmes válaszokat,persze minden választ elolvasok.Negatívot pozitívot egyaránt.

2016. nov. 14. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Kérdésedben a válasz: cumi.
2016. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Közös fotó képkeretben?
2016. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Vegyél egy dögös fehérneműt és lepd meg vele.

Süsd meg a kedvenc sütijét.

Vidd el színházba, moziba.

Csináld meg a kedvenc kajáját.

Szerezz be egy jó ízű síkosítót, orális szexhez kiváló!

2016. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Vagy a kedvenc piáját, vagy valami jó minőségű whiskeyt, ha szereti.
2016. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet hogy cumit azt az első hónapra kapott.közös kép képkeretben talán jó :D a szexuális életet nem szeretném az ajándékba bevonni,mert magánügy és két emberre tartozó... de azért köszönöm :D sütni már sütöttem,még mivel tanulok így nincs időm sütögetni mert tanulok.Moziba szombaton voltunk,és nem iszik alkoholt. :)
2016. nov. 14. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem laktok együtt mivel azt írtad hogy tanulsz... bár ez nem függ össze csak az én teoriám. De ha így van csináltass neki egy bögrét ha kávézik a közös képetekkel és minden reggel abból fogja inni a kávét, ha nem is vagy vele :) vagy esetleg vegyél neki a kocsiba valamit. Párom például nem jár vásárolni, csak max a kisboltba ugrik el vagy valami szaküzletbe ha kell valami, és tavaly télen megvolt őrülve a kesztyűs jégkaparóért mert volt hogy beálltam a garázsba és ő már nem tudott....:D
2016. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
"a szexuális életet nem szeretném az ajándékba bevonni,mert magánügy és két emberre tartozó... " - nem is azt javasoltuk, hogy nekunk vagy elottunk vedd fel neki azt a fehernemut :D.
2016. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Pedig lehet, hogy egy 3-nak örülne a bnőddel meg veled.
2016. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16:28 köszönöm a véleményed és ötleted :) megcsinálom :) mindenképp a bögréset :)
2016. nov. 14. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!