Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság vagy több ennél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy több ennél? (Hosszu leírás, előre is bocsi)

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom. Több, mint egy éve ismerkedtünk meg egy társkereső !!! oldalon. Már első alkalommal is úgy találkoztunk, hogy barátként ismerkedünk. Azóta neki is volt egy komoly kapcsolata és nekem is. Egyébként ő egy külföldön srác, aki itt él Magyarországon. Most legyen a neve "Joe". Szóval kb 2 hete lett vége a párkapcsolatomnak és hétvégén együtt buliztam ezzel a jó barátommal, aki hozta egy haverját is. A haverja elkezdte ecsetelni, hogy milyen jó, hogy ilyen jó barátok vagyunk Joeval es sosem történt köztünk semmi, erre ra következően Joe megpróbált megcsókolni. Annak tudtuk be, hogy sokat ivott. Mást egyszerűen nem is tudtam elképzelni, mert ismeri az egesz életemet, a hibáimat meg hogy mennyire szerettem a volt párom, illetve egy korábbit is és mindig a szívemben fognak maradni ... szóval aztan közöltem Joeval, hogy nála alszom, mert nagyon messze lakom tőle és éjszaka nem fogok egyedül hazamenni .... mikor hazaértünk befeküdtünk az ágyban, odahúzott a mellkasára, megfogta a kezemet, a másik kezével pedig a hajamat simogatta...erre megszólalt, hogy meg akar csókolni. Mondtam neki, hogy csak részeg és ne csinalja ezt, de erre azt mondta, hogy nem részeg és erre reggel is fog emlékezni. És lám, így is történt...reggel mondta, hogy még mindig ezt akarja, majd magához rántott és megéreztem a merevedését.... Megint elmondtam neki, hogy nem fogom tönkre vágni a barátságunkat egy szex kedvéért, keressen mást. Erre azt válaszolta, hogy ő nem csak egy éjszakát akar velem. De nem mertem megkérdezni, hogy akkor megis hogy tervezi. Féltem a választól. Aztan végül csinált nekem reggelit, ami alatt tok kínosan ültünk végig, majd eljöttem tőle. Ez tegnap történt. Ra egy pár óra múlva megint írtam neki, amiben kifejtettem, hogy most lett vege a kapcsolatomnak, végre élvezem, hogy elek es nem tudok a szexre vagy a parkapcsolatra gondolni, ráadásul ha bármi történne köztünk annak két kimenetele lehetne: vagy soha többet nem tudnék ránézni, vagy szerelembe esnék amilyen hülye vagyok. Először nem irt ra semmit majd végül irt egy hosszu üzenetet, hogy igazam van mindenben meg tudja milyen érzelmes vagyok, de azt tudnom kell, hogy o nem csak egy éjszakát akar tőlem meg hogy biztos azt gondolom, hogy velem ugyanazt tenne, amit mesélt lányokról (egyébként semmi rosszat nem csinált soha, csak annyi, hogy összejött lányokkal egy éjszakára, de alapból nem ilyen típus ). Meg azt is mondta, hogy nem tudja miért akarta ezt, de nem az alkohol miatt, csak ezt érzi. Aztan hozzátette, hogy oké, felejtsük el, soha többet nem fog próbálkozni. Azóta írtam többször is neki es nem válaszol. Ráadásul többet kezdtem el en is gondolni ra, mint kellene :( zavar ez az egesz. Ő mindig próbált összehozni más pasikkal...most meg ez. Ráadásul a szombati buli alatt is állandóan emlegette, hogy bemutat ennek meg annak meg odalokott más ferfiakhoz, hogy tancoljak veluk. Szóval en akkor nem ertem, most mi ez az egesz nála ???? Ez lehet hirtelen fellángolás? Vagy régebb óta ? Egyáltalán miért nem keres azóta ? Mit tehetnék? Nem akarom elveszíteni, mert nagyon jó srác és nagyon fontos nekem. :(
2016. nov. 15. 01:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hosszu sztoriert, részletesen akartam leírni.
2016. nov. 15. 01:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Hajjajj....:(
2016. nov. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj, Ennyire sz.rul hangzik ? :")
2016. nov. 15. 01:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A srác fülig szerelmes beléd, jó reggelt! :D
2016. nov. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy a férfiak nem veszik a "jeleket". :DDD
2016. nov. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon jó jel, hogy vasárnap óta szóba sem áll velem ..:D ilyenkor mi a teendő? Soha nem volt még ilyen szitu velem. Hasonló már volt, de ott nem érdekeltek a srác érzései. Itt meg azt hiszem én is kezdek érezni valamit.
2016. nov. 15. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nem keres mert azt hiszi nem érdekled! :D El akar felejteni mert abban a tévhitben él,hogy csak barátként tekintesz rá.

Ő bepróbálkozott, most rajtad a sor. :) Várjuk a fejleményeket! :D

2016. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De én már kerestem és semmi reakció. A telefont sem veszi fel :(
2016. nov. 15. 19:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Léptünk. Sírásba fulladt mindkettőnk részéről.
2016. nov. 19. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!