Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van így?

Figyelt kérdés
Egyre jobban úgy érzem, hogy alakul köztünk valami egy lánnyal és egy munkahelyen dolgozunk, de amikor többen vannak körülöttünk, akkor sokszor van olyan, hogy levegőnek néz engem, de aztán, ha kettesben vagyunk vagy összefutunk akkor fülig ér a szája és mosolyog egyhuzamban. Nem tudom, hogy ez miért lehet, hogy amikor többen vannak körülöttünk akkor van, hogy ugyan úgy viselkedik velem, ahogy szokott, de máskor meg levegőnek néz és van hogy 1 hétig sem beszélünk.
2016. nov. 17. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugye nem An-nel kezdődik a keresztneve? Nálam is ez volt, mindig ki is akadtam rajta. 1 év huzavona után kibökte, hogy barát akar csak lenni. Az egyetemen soha nem vállalt fel, egy munkahely mondjuk komolyabb közeg, ha optimista akarok lenni lehet csak zavarban van vagy nem akarja, hogy kibeszéljenek titeket. Ha pesszimista vagy realista válaszom pedig az, hogy lehet nem akar semmi komolyat ezért nem vállal fel vagy nem tudja még mit akar. Ha akarsz tőle valamit még így is az a tanácsom, hogy vegyél vissza mert úgy néz ki most ő irányít, vedd lazábban a dolgot ne vedd komolyan a csajt te is legyél elérhetetlen néha, ne ugroj az első csettintésére. És ne mutasd h kiakadsz azon ha semmibe vesz még ha fáj is mert akkor látja h mennyire oda vagy érte és az nem tetszik egy ilyen csajszinak. Sajnos ha ilyen szinten van a kiscsaj muszáj ilyeneket játszani különben palimadárnak fog nézni. Tapasztalatból mondom. :(
2016. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!