Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tényleg mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg mindenkinek eljön a boldogság?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok. Jártam pár fiúval, de belefáradtam. Volt aki csak kihasznált, hogy felejtsen és én késön jöttem rá mikor már elhagyott. tudnék még pár sztorit,de hosszú lenne.Most egy nálam 20 évvel idössebb férfi iránt lángoltam fel, mert a saját korosztályom már egyáltalán nem tud lázba hozni a sok csalódás miadt.A probléma az, hogy ö meg tisztában van a korkülömbség általi akadályokkal és ezért nem akar megbántani és elvenni a fiatalságom.Hiába érzünk egymás iránt valahogy ugyérzem csak én erőltetem a dolgot.De egyszerüen nemtudom elengedni.Nem megy.Attól félek utánna már egyáltalán nem lesz senki aki megmozgatna bennem már bármit is.Normális ez a félelem?Mit tegyek?

2016. nov. 17. 15:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem jön el mindenkinek a boldogság. Nagyon sok f...szf.j egész életében szív.
2016. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam f@.zfejnek, még is szívok :)
2016. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Nem mondod :D ***** válasza:

Nálam a normális kb. azt jelenti, hogy:

-tudjon megállni a saját lábán, és nem, ezalatt nem azt értem, hogy tartson el, mert én eltartom magam, itt arra gondoltam, hogy legyen állása és két lábbal álljon a földön.

-legyen őszinte, hűséges és ne féltékenykedjen(én sem teszem)

- adja azt, amit tőlem kap (szeretet, megértés, támogatás, stb)

-ne hiányozzon neki az alapműveltség és igen, a helyesírás is beletartozik

2016. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg az elsőnek nem tudnék eleget tenni. DE!, ez úgy sem minden, ettől sokkal több szokott lenni az elvárás.
2016. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hello. Hiányzik egy társ mindenkinek, hiszen emberek vagyunk.

Ez normális:) ne kerezsd majd jön magától, én is lemondtam róla, tudni fogod ha itt az idő :)

De fiatal vagy meg , előtted az élet jó és rossz oldala egyaránt.

Most rossz :( de lehet jobb is hidd el, ha jönnie kell itt lesz.

Egy lány mondta egyszer nem " ki tudja mi lesz" és milyen igaz. :)

Remelem segítettem!!

2016. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez én véleményem eltér a többségtől. Ha mindketten szeretnétek ezt a kapcsolatot - de csak akkor-, félre kell tenni a korkülönbséget és meg kell próbálni.


Férjnél voltam, a férjem 4 évvel volt fiatalabb, ami 22-26 éves korunkban még talán sokat is jelentett. Ő akkor végzett a sulival, én már dolgoztam. Aztán úgy hozta az élet,hogy 28 évesen súlyos beteg lett. 9 évig ápoltam, 36 éves volt amikor meghalt.

Szomorú történet, de kérdezlek Benneteket, vajon tudjuk,hogy kire mi vár és hány boldog, együtt töltött év?

És másképp" látom ezért a párkapcsolatokat. Persze, nézni kell a jövőt, ez természetes. De egy 27 éves nő nyugodtan szülhet egy 47 éves férfinak, és boldogok lehetnek. Ellentétben azzal, ha egy korban hozzáillő iránt sosem fogja ezt a szerelmet érezni.

Kérdés,hogy a férfi miért tart ettől a kapcsolattól?Csak a negatív közvélemény miatt?

2016. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!