Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy erős jel volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy erős jel volt?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen pár hónapja meg ismertem egy lányt. Nem sok jót hallottam róla. Álítólag elég könnyű vérű . De emelett elérhetetlen is. De engem a pletykák nem érdekelnek ,inkább szeretem megismerni az embereket és a szerint alkotok véleményt róluk. De mivel csak nagyon rosszakat hallottam róla úgy voltam vele hogy meg kell ismernem. És elkezdtem beszélgetni vele. Ami kellemes csalódás volt. Nagyon aranyos csajnak ismertem meg. Be próbálkoztam nála egyszer kétszer hogy elmehetnénk meg inni valamit valahová. Kb 3-4szer bepróbálkoztam. Semmi tétje nem volt. Gobdoltam miért ne. De mindig lerázott. Aztán abba hagytam. Gondoltam ebből úgy sem lehet semmi. De nem sok idő elteltével brutális szemezésekbe kezdtünk . Flörtöltünk stb. Elég feltűnően. És egyik este mindketten meg voltunk hívva egy buliba és nagyon örült hogy én is ott leszek meg minden. Persze a buli első felébe mintha ott se lettem volna. Tipikus. Aztán oda ültem hozzá és beszélgettünk flörtöltünk csak nem sokra rá jött a barátnője és elhívta a pulthoz. Ez ennyi volt. De viszont a melóhelyen folyamatosan figyel le sem veszi a szemét rólam . persze egy idő után viszonozni kezdtem. És ma ami érdekes volt és lehet egy jó helyzetet hagytam ki de mentem a folyosón és jött mögöttem . Egy (tényleg) kicsi raktába be kellett mennem erre mire majdnem becsukódott mögöttem az ajtó jött be utánnam és csak nézett én meg őt és pár pillanat után ki is ment . Igazából csak meglepődtem és bár számítottam rá valamilyen szinten de még sem tudom mi volt ez. Lehet egy nagyon jó helyzetet hagytam ki?
2016. nov. 17. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi flort utan igazan megmondhatnad neki kerek perec, hogy szeretned randira hivni.
2016. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül meg kellett volna dugnod a raktárban... Adta magát a helyzet, szerintem várta, hogy lekapd.
2016. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én már elhívtam egy párszor az elején. De most még is ő kezdeményez folyamatosan most szerintem neki kellene tudatni velem hogy még is mit akar. Azért zavar mert egy nagyon határozott típus. Minden esetre lehet csak poénkodni akart a raktáros jelenettel.
2016. nov. 17. 18:10
 4/4 A kérdező kommentje:

2#

Gondolod?

Elég hamar ki is ment a raktárból de nekem is ez futott végig az agyamon.

2016. nov. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!