Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak, ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti hogy viselkedtek lanybaratotokkal?

Figyelt kérdés
Van egz fiu baratom, akivel 1,5 eve kavartunk, azonban akkor hivatalosan nem jottunk ossze, kulso okok miatt. Kesobb megint beszelni kezdtunk, mobdtam neki, hogy baratok legyunk, ne kavarjunk megint, az csak bonyolit mindent, o mondta, hogy nem semlegesek az erzesei, es tobbet szeretett volna anno, ha nem zuros az elete. Fel eve minden nap beszelunk, mindent elmondhatunk egymasnak. Legutobbi alkalmakkir mdg is lepett apro ajandekokkal, olyanokkal, amiket szeretek, emlekezett ra, mit mondtam. Jovo heten megint szeretne tala.kozi. Mindig iszonyu udvarias, es sosem nyomul. Nem tudom, hogy akarne e tolem tobbet vajon?
2016. nov. 17. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim.
2016. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akarna hát
2016. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezen ne agyalj :)

menj el szépen és add önmagad, aztán majd eldöl :D

2016. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!