Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye, hogy kialaku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy kialakulhat közöttünk akármi komoly?

Figyelt kérdés

Egy ideje találkozgatunk egy férfival, akit egy ismerősömön keresztül ismertem meg. Olyan munkája van, ami miatt viszonylag kevés szabadideje van, a volt felesége is ezért hagyta ott, valamint van egy 7 éves gyermeke is. Mivel külföldre költöztek, így őt sem sűrűn látja. Említette, hogy azóta (2 éve) nem is volt kapcsolata, mert egyszerűen nem vágyott rá, csupán szexkapcsolatai voltak. Mindezek ellenére ne gondoljak róla semmi rosszat, mert engem kezd megkedvelni és komolyak a szándékai. Én szintúgy kedvelem őt, nagyon aranyos és kedves, csak azt találom érdekesnek, hogy akárhányszor kicsit többet kérezgetek akár a feleségéről, akár a gyerekéről, mindig eltereli a témát, pedig ő maga mondta, hogy akármire szívesen vákaszol velük kapcsolatban is. Nem is feszegettem ezt a témát, mert látszólag kellemetlenül érintette.

Másrészről az első együttlétünk már megtörtént és észrevételeim szerint nagyon figyelt rám, egyáltalán nem volt durva, ha meg úgy éreztem, hogy kicsit gyors a tempó, lassított. Gyakorlatilag a kéréseimet is a kezdetektől fogva figyelembe vette. Ha számára csak ennyi lett volna az egész, akkor ezután rögtön otthagyott volna. Nos, ennek már 3 hete, ami tény, hogy nem túl sok, de nyilván már lépett volna, ha csak ennyi kellett volna tőlem.

Nagyon figyel a kinézetére, ahogy felfigyeltem, eléggé drága dolgai is vannak, nem is egy. A múlthéten engem is meglepett egy drága ékszerrel, amit eleve el sem akartam fogadni, nem szeretem, ha valaki ennyire sokat költ rám.

A szüleiről kb semmit nem mesél, csak nagyon minimálisan (hol laknak, milyen a kapcsolatuk, mennyit beszélnek stb), de azóta sem hozza őket szóba, sőt azt is mondta, hogy mivel a volt felesége és közöttük elég rossz viszony alakult ki, ezért engem már be sem fog mutatni nekik, nem tartja szükségesnek.

Szóval a magánéletét eléggé titokban tartja, amit az elején normálisnak véltem, most már egyre inkább érdekes. Rólam szinte mindent tud, azért árultam el nagyon sok mindent magamról, mert akkor hátha nekem is megnyílik, de nem így lett.



(23/N és 29/F)


2016. nov. 18. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat, nem akarlak elkeseriteni, de hogy ez a pasi semmit nem akar toled az teljesen vilagos a leirasodbol. Megvesz nehany szep ekszerrel, bar arra sincs szukseg, mert a bugyidat mar ledumalta rolad, szoval csinalja, amig szorakoztatja ot - kozben vigyaz, hogy te ne kerulhess kozel hozza -, aztan ha megunta, majd jon a kovetkezo szexkapcsolat.
2016. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En a sajat hazassagom karan tanultam meg h nagyon fontos h ki honnan jott,hogyan apolja,nem apolja a kapcsolatait,milyen a multja,kik a baratai,csaladja.Kivel osztja meg oromet,banatat,ki segiti tanacsokkal ha bajban van.


Egy ido utan nem eleg h mi ketten vagyunk a vilag ellen,jo az ha vannak korulotte masok.Mert ha osszejottok,te is a maganelete resze leszel.


Lehet h igazat mond a pasi lehet h kamuzik,legjobban akkor tudod meg,ha a sajat szemeddel latod.

2016. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!