Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna titeket lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket lányok, ha este a kutyám is befeküdne közénk?

Figyelt kérdés
Megszokta, hogy mellettem alszik.

2016. nov. 18. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Imádom a kutyákat. Nekem is van egy Pitbullom. Néha feljöhet az ágyra,lakásba van.

Még az nem is zavaró hogy feljönne az ágyra,de az igen ha közénk fekszik.

N25

2016. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a kutyákat, nekem is van kettő, de az ágy az tabu. Ők is nagyon jól tudják. Állat és gyerek nem való a közös ágyba. 25/N
2016. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem labim van. Egy rövid ideig engedtem,hogy mellettem aludjon de mindig úgy terült el,hogy már-már kitúrt, így végül bármilyen cuki de a saját helyén kell aludni :)


Szóval nekem nem jött be,hogy az ágyban aludjon de egy kellően nagy ágyban,ha nem közénk fekszik akkor elképzelhetőnek tartom.

2016. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Hááát engem zavarna. Mondjuk attól függ, mekkora a kutya. Ha kicsi, még elmegy, de mondjuk a kutyák elég büdösek, engem az jobban zavarna.
2016. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen fajta.

2016. nov. 19. 12:14
 16/18 anonim ***** válasza:
14es a jol tartott kutyák nem büdössek.
2016. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én imádom a kutyákat, de egy újfundlandi esetében azért elgondolkodnék... :D

Nekem golden retim van, és télen sokszor bepofátlankodik az ágyamba, ha fázik a segge a saját helyén, de bizony még a franciaágyon is képes úgy elterülni, hogy "kitúr" a helyemről. Ha a párom is itt alszik, akkor nem szoktam felengedni, mert ismerve ezt a szokását tudom, hogy zavaró lenne éjszaka.


Fordított esetben, szeretkezésnél azért elvárnám, hogy ne lihegjen mellettünk a drága, nem bánom, ha akkor mondjuk szobán kívül van...

Alvásnál, ha mondjuk az ágy végében ott a megszokott helye, akkor nem zavarna (feltéve, hogy nem olyan, mint az enyém - főleg, hogy esetedben piszok nagytestű kutyáról van szó...), de ha szó szerint "közénk" feküdne be, az azért már cinkes lenne.

2016. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Engem biztos zavarna.Nem vagyok kutyabarát alapból, de ez a fajta aranyosnak tűnik. De akkor sem az ágyban, éjjel, amikor félálomban megijednék, hogy mi az.


Tudom, hogy régi kérdés, de gondoltam még így is sokan láthatják.

2017. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!