Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék ezen változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni? 19/F

Figyelt kérdés

Valahogy akárhányszor összejöttem egy lánnyal, mindig éreztem iránta szimpátiát, de azt nem tudnám 100%-ig megmondani, hogy szerelemből szerettem-e. Szerintem csupán azért mert szimplán aranyosnak találtam, de semmi különösebb. Számomra valahogy az volt a legfontosabb, hogy lefeküdjünk és másra nemigen tartottam igényt. Nem tartottam fontosnak annyira, hogy pl elmenjünk valahová vagy hogy nagyon sokat beszéljünk, viszont az fontos volt, hogy minél több időt töltsünk együtt.

Hogy őszinte legyek, eddig mindössze 8 barátnőm volt és igen, 19 éves vagyok. Nem mondanám, hogy büszke vagyok rá, de valahogy ez most így jött ki. Viszont azt hiszem szeretnék egy normálisabb kapcsolatot, csak félek ebből is ugyanaz lesz, mint az előzőeknél.


2016. nov. 19. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán rá kéne jönnöd, miért nem érzel szerelmet. Talán félsz az elköteleződéstől. Talán csak nincs rá szükséged.

Akkor viszont nem sok mindent tehetsz - szerintem.


Ha pedig igenis igényt tartanál rá, akkor próbálj meg nem szexbabaként nézni a nőkre, légy türelmes, jobb tanácsot nem tudok adni.


19/L

2016. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!