Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit vetetnétek, mit vetette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit vetetnétek, mit vetettetek gazdag pasival? Csecsebecséket inkább vagy gondolkozzunk nagyban? :D

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 16:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát egyből lakással indítani azért necces lenne, puhítani kellene egy kicsit. Első körben olyan tárgyakra gondolok, amin látszik hogy jó drága volt.:D
2016. nov. 24. 18:13
 12/22 anonim ***** válasza:

Először döntsd el,hogy emennyire stabil ez a kapcsolat.

Te mit érzel iránta, Ő mit érez irántad? Ha stabil, és lesz közös jövőtök lesz még időd/lehetőséged arra,hogy eldöntsd, mivel lepjen meg.

Ha csak múló románc gondolkodj el,hogy mit vár érte cserébe, és ez számodra megalázó-e vagy sem....

2016. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Vetess magadnak egy repülőjegyet egy egzotikus országba. Pl. Szomáliába. Csak odaútra.
2016. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha kissé komolytalan válaszok érkeznének, de erre a kérdésre nem is lehet fapofával válaszolni...


Ha ez a pasi nemcsak gazdag, de egy igazi úriember, akkor nem kell Vele vetetni semmit, majd Ő tudja,hogy mivel lepjen meg.


Én mindenesetre lehet,hogy lecserélném egy kicsit fiatal csóróra...főleg olyanra, aki eszméletlenül szeret..még ha üres a zsebe akkor is...

2016. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Én elutaztatnám a s-ggem külföldre, kérnék ékszereket, dizjner cipőket, táskát, drága parfümöket, sminkcucokat, fehérneműt. Aztán ha összeszoktunk, és szépen be tudom adagolni, akkor orrműtétet, kocsit, lakást.
2016. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Részvényeket!
2016. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Trubadúrt vetetnék vele!
2016. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én eddig azt hittem, Sunshinedoll feminista... asszem tévedtem. xD
2016. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi irigy ember, mi van lányok keserű a szőlő?

Am meg a kérdésedre válaszolva amit csak akarsz:D

2016. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
35%

#19, amit írni szerettél volna: savanyú a szőlő.

Legalább a látszatát próbáld meg fenntartani, hogy van agyad, mert egy ilyen gciostoba nőt még kitartott k.vaként se használna senki.

2016. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!