Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is az első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is az első szerelem örökké az igaz szerelem marad?

Figyelt kérdés
Ma megláttam az első nagy szerelmem. Ott helyben lefagytam , pont ugy mint rég. Nem gondoltam volna hogy 6év után még ilyen erősek maradnak az érzelmeim . Tudom nem lehetne semmi köztünk mert nekem és neki is már van családunk. Szeretem a férjem , de talán soha nemfogom tudni azt a szerelmet érezni iránta mint az első szerelmem iránt , csak nem mertem magamnak ezt bevallani . Mikor láttam ugy éreztem magam mint egy szerelmes kislány. Tudom nevetséges , és ugysem érek el semmit ezekkel az érzésekkel , csak jol esett kiirni magamból
2016. nov. 30. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Kevesen házasodnak össze a szerelmükkel...és igen ha az ember meglátja egy volt szerelmét átfut az agyán, hogy milyen szép is lenne...
2016. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Huha, ez erdekes... Velem ilyen nem fordult elo. Jo emberhez mentél férjhez?
2016. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Azzal egyetértek, hogy az első szerelem mindig különleges marad (főleg, ha fiatal korban történt), az viszont egy kicsit erős, hogy úgy viselkedsz, mint egy "szerelmes kislány".

Erre van egy jó mondás: Az első szerelem sosem múlik el, de mindig véget ér.


Egy szinten még az én szívem is megdobban, amikor meglátom az exem. Ő volt az első és neki én: minden értelembe. Mindent elsöprő, lángoló imádat volt közöttünk, viszont ugyanolyan hévvel tudtunk veszekedni is, mint szeretni. Nem mennék vissza hozzá és nem is vágyom rá, de attól még különleges marad a számomra, elvégre rengeteg jó dolgot köszönhetek neki.

2016. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Én meg sem ismerném, mert az még oviban volt. :-)
2016. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem szerencsére :)

Tegnap is láttam, köszöntünk egymásnak, és nem éreztem semmit :)

2016. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Én meg létezik, hogy nem tudom, ki az első szerelmem? Mert volt egy plátói, aki után két évig epekedtem, ismertem, ismert, beszéltünk, de sose lett semmi :/ Aztán lett egy kapcsolatom, szerettem, de nem éreztem igazi áttörést. Majd volt egy 2,5 éves kapcsolatom... na őt igazán nagyon szerettem. A plátói szerelmet nem lehet szerelemnek tekinteni? Bocsánat itt a kérdésért, csak most felmerült bennem :)


Egyébként én, amikor megláttam az exem, akivel 2,5 évig voltam, nem jó érzés töltött el, hiszen csúnyán váltunk el, rengeteget hazudott nekem.

A plátói szerelmemmel viszont, ha találkoznék, akkor lehet furcsán érezném magam :) Ő nem bántott meg igazából, csak fura, hogy tudja, hogy én odáig voltam érte :D

2016. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem arrol beszélek ami oviban volt szerelem , vagy tiniszerelem , ami csak fellángolás pár napig. Ez amikor érzed hogy tényleg megkaptad az igazit , vele vesztettem el a szüzességemet is... Azon gondolkozom hogy ráírjak névtelenül .. Azt hogy láttam őt mennyire sokat jelentett nekem.. Vagy csak problémát csinálnék ..
2016. nov. 30. 19:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Ennyire unatkozol a férjed mellett, hogy ilyesmi megfordult a fejedben?

Ha mar o is megnősült sztem tartsd meg a par lépés távolságot es tiszteld meg annyival, hogy nem irsz ra. Vagy akarsz valamit tole? Az ilyet nem értettem sosem.

Gondold at jol mit teszel, mert mar tul vagytok ezen es mindenki uj életet kezdett.

2016. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez erős túlzás hogy örökké az igaz szerelem marad.

Én is nagyon szerettem az első barátomat, vele vesztettem a szüzességem, ő is velem, ő volt az első aki előtt igazán megnyíltam stb... De amikor vége lett utána teljesen elfogadtam hogy már nem leszünk együtt.

Ha nagy ritkán összefutok vele (kb 2 évente egyszer) akkor normálisan vidáman beszélgetünk egy kicsit. És bennem az az érzés van hogy örülök neki hogy életem első szerelme egy normális fiú volt, aki nem kihasznált stb... hanem akivel szerettük egymás.

Lehet te nem tudtad elfogadni azt a tényt hogy elveszítetted, vagy hogy nem lehettek többé együtt.

De amikor megtalálom majd életem szerelmét, biztos hogy nem fogok az első barátomról ábrándozni.

Nem akarlak megbántani, de szerintem ez nem normális dolog. Olyannak tűnik mint egy gyerekes fellángolás.

2016. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha meglatnam az elso nagy szerelmemet akkor elfordulnek, nehogy meglenduljon a labam es veletlenul tokon rugjam. Remelem soha az eletbe nem hoz vele ossze a sors.
2016. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!