Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálják ezt egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt egyes férfiak?

Figyelt kérdés

Eléri azt, hogy egy nő beleszeressen, addig adja a szépet meg a jót, amíg a nő megszereti,beleszeret, megbízik benne, minden hibájával együtt szereti, odavan érte. Aztán a férfi egyik pillanatról a másikra egy apró veszekedés miatt felrúg mindent, faképnél hagyja azt az embert, akit állítólag mindennél jobban szeretett. Kizárja az életéből, esélyt sem ad a békülésre.

Miért kell hazudni? Miért kell játszani a másik érzéseivel? Vannak férfiak, akik élvezik, ha földbe tiporhatnak egy nőt? Mi a jó ebben?



2016. dec. 1. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az ilyen férfiaknak csak kell valaki aki ott van mellettük és akinek elmondhatják minden bajukat. Nincsenek érzéseik és fordítva már nem érdekli a nő problémája.
2016. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező azt hiszed nőben nincs ilyen?

Én már 2ilyen érzéketlen qrvát is kifogtam...

Én mindig csodálom mikor 2ember 30-40éve együtt van,igaz 40-50éve volt még erkölcs!

2016. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Amiért egyes nők is ezt csinálják, nem másért.
2016. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
2 En csak egyszer, mert okos vagyok, es viszonylag konnyen kiszurom mar az ilyen tipusu noket. Mert bizony ez tipusos .A kerdezonek is ennyi lehet a vigasza. Legkozelebb mar felismered az ilyen mukikat, es messzirol elkerulod oket.
2016. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezt én sem értem
2016. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

lanyok!!! A gyengébbik nem is pont ilyen, nem mindegyik de lehet találni.

Visszatérve a kérdésre : nem ragaszkodó férfit fogtál ki, nindegy hogy ki csak valaki legyen mellette.

Sok ember más ahogyan en is, en inkább szeretem

kiismerni és a legtovább élvezni öt, és vele maradni ha megbízhato a lány. :)

2016. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szóval ezek szerint vannak olyan férfiak is akik ezt csinálták, eddig csak ilyen nőkkel találkoztam :DDD
2016. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt vártad, hogy ide fognak seregleni az áruló férfiak?

Gyakorira inkább a megtört lelkek, a pszichológusok, meg a szexre vágyók szoktak lenni tudtommal, meg egy-két ember, aki szeret és tud segíteni az embereken.


Hogy válaszoljak a kérdésre. Azért, mert vannak önző emberek. Ebbe bele kell törődnöd, voltak, vannak, lesznek is. Megannyi ember lesz a bárban, aki csak azért hív meg egy bambira, mert azt súgja a kiskukacuk hogy ő jó parti lesz.


De neked nem az a feladatod, hogy emiatt panaszkodj, és sajnáltasd magad. El tudod képzelni milyen káosz lenne ha mindenki csak vagdosná az ereit?


Az élet egy ilyen kegyetlen dolog. Tisztában kell lenned vele, nem élhetsz álomvilágban. Azt is tudnod kell viszont, hogy ebben kell élned. Amit te csinálsz 1-1 ilyen csalódás alkalmából pedig csak elveszi az életed fontos perceit. Ki tudja, talán most siet arra a metróra a életed szerelme, és el fog kapni a hirtelen fékezéskor.


De nem fogod megtudni, hogy ha az lesz a napi rutinod, hogy azokat elemezgeted, akik sz@rt se érnek.

Persze értem, ez kell a lelkednek, nem mindenkinek megy egyből a padlóról felállás, de mivel benne van a pakliban, hogy eszed ágában sincs felállni (mert nem ismerlek) ezért megpróbáltam kemény lenni.


Keress tovább, és legyen annyi tartás benned, hogy ha le is törtek, te gyorsan kelj fel.

Ha ezt "érdemelted", ő se érdemli meg azt hogy sírj emiatt. Még ha nem is jó erre ráébredni.


20f

2016. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!