Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar együttes megtenné?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar együttes megtenné?

Figyelt kérdés
Közeleg a párom születésnapja, és arra gondoltam, felkeresem a kedvenc zenekarát azzal a kéréssel, hogy mondják fel egy videóra neki, hogy "boldog születésnapot, XY!". Szerintetek h*lyének néznének, vagy megtennék? E mellé még kapna mást is, de szerintem ez nagy meglepetés lenne számára.
2016. dec. 1. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
szoval ha en lennek a pasid irnal sztivon hokingnak hogy kivanjon boldog szuletes napot?
2016. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egy próbát megér, veszíteni nem veszítesz vele. De valószínűnek tartom, hogy nem szokásuk reagálni a rajongói levelekre.
2016. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy magyar zenekarról van szó, csak hogy be tudjátok határolni: facebookon közel 13 000 fő kedveli az oldalukat. :D
2016. dec. 1. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Probald meg :) vesztenivalod nincsen semmi, legjobb esetben meg a baratod nagyon fog orulni.

En irtam mar ennel nagyobb "rajongotaborral" rendelkezo ironak mert az egyetemi beadandomhoz szerettem volna kerdezni tole par kerdest es megadta a telefonszamat :) szoval abszolut nem remenytelen, csak fogalmazd meg jol a levelet

2016. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbáld meg, hátha.

Nagyon jó ajándék lenne.

2016. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, biztos nagyon örülne neki a barátod :)
2016. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Több olyan koncerten is voltam már, ahol felköszöntöttek embereket. Ezek viszonylag nagyobb magyar zenekarok voltak.
2016. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen "Tomiék és a kefír" jellegűek simán felmondják egy söré'. Talán még pár laza arcok bandái talán: Belga, Beatriche, Irigymirigy stb.


De az Omega vagy a Deák Bill szóba se fog állni veled.

2016. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én láttam ismerősnek a Road által felköszöntött videóját, nekik tízszer több rajongójuk van. Az ilyen kisebbek ha jófejek, simán benne vannak, manapság nem kell hozzá más csak egy telefon meg az emberek, 10 mp az egész.
2016. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az most sok vagy kevés?
2016. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!