Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi. Van egy srác,akivel egy suliba járok.Párszor kiszúrtam,hogy néz.Bejelöltem facen,ráírtam,de hamar abba maradt a beszélgetés,mert írta,hogy ő fáradt és kilép,másnap nem írt.Van értelme még ezek után megpróbálni ismerkednivele akár élőbe,akár facen?
2016. dec. 2. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha fáradt is volt és azért lépett ki, valószínűleg reggel vagy legalább másnap jelentkezett volna, ha többet is szeretne. Az is lehet, hogy nem tetszett neki, amit vagy ahogy írtál. Kérdezz rá, abból baj nem lehet.
2016. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből szerintem nem lehet megmondani. Írj rá még egyszer, és ha akkor is kelletlen, akkor hagyd.
2016. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha tetszenék neki biztos ő is keresne engem,nem?A nézések azt hittem jelentenek valamit,de valószínű tévedtem...
2016. dec. 2. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszel is neki, az nem jelent semmit. Nem törvényszerű, hogy attól az embertől akarunk is valamit, aki tetszik nekünk.

Reménykedj egy kicsit (de ténylet csak picit), hátha ír. Ha nem, akkor ennyi volt.

2016. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*tényleg
2016. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
# 3: Nem biztos, hogy keresne. Pl. ha a páromból indulok ki: neki egynél több "biztatás" kellett, hogy lépni merjen felém.
2016. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :),az a helyzet,hogy ezek után nem nagyon mernék még egyszer ráírni
2016. dec. 2. 14:33
 8/9 A kérdező kommentje:
de azért még várok válaszokat,ha valakinek van vmi ötlete,tanácsa
2016. dec. 2. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akarna valamit, akkor írna. Várd meg, hátha ír. Ha pár napon belül nincs eredmény, akkor szerintem ne akar semmit, lehet, hogy mégsem téged nézett.
2016. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!