Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert változott meg? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert változott meg? Nem tetszem mar neki? Pasik, ti, hogy latjatok a helyzetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy eve dolgozom egy helyen,33eves vagyok eddig kétszer fordult elő velem összesen,hogy valaki komolyan felkeltette az érdeklődésem!Sokan udvarolnak nekem,de nem vagyok egy feleslegesen ismerkedő típus!A főnököm azonban az első talalkozasunktol valahogy nagyon érdekel!Több bókot kaptam mar tőle is,amik jol estek bar közönyösen reagáltam!Nem szeretném,hogy tudja nagyon is tetszik nekem,mert mindkettőn van parkapcsolata!Előfordult mar közös munkank során,hogy egy ügyfél azt hitte ő a férjem(én csak mosolyogtam,mire ő:latod masok szerint is osszeillunk stb)Es kaptam mar máskor is efelé reakciokat tőle.Egy nap azonban mar nem tudtam mit kezdeni az erzeseimmel es bejelentettem felmondok elvállaltam egy munkat máshol egy idényre.Azt mondta ,ha letelt az idény visszavár.Ebben maradtunk.A búcsú bulimra nem jott el(bar nem végleg mentem el)A hazateresemkor jeleztem,hogy otthon vagyok.A lányt akit a helyemre felvett kirúgta(bar nagyon nem.jol végezte a munkáját)Volt afelé Welcome bulim is az irodában,amit ő a buli kezdése előtt par perccel tudott meg,hogy lassan erkezem!Felbehagyta a munkáját es elrohant meg mielott odaértem volna!Aztán sokaig került,mar a kollegaimnak.is feltünt,hogy kerüli a velem való találkozást!Eltelt két hónap ez azota sem változott,ha veletlenul mégis összefutunk,teljesen el van nemulva!Ha valami feladatot kell megcsinálni is a kollégámnak mondja el,mintha én.ott sem.lennek pedig tudja jol azaz én hataskorom!Rákérdeztem ,hogy a munkámmal van e baj,de azt mondta.mindent nagyon jol csinálok!De most akkor.mi van???Miert kerül Ennyire???
2016. nov. 20. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
MErt bejössz neki, de van párkapcsolata, és nem akar semmit kavarni, se nálad, se magánál.
2016. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudomásom van róla,hogy regebben nem egyszer felrelepett...Tehat nem egy hűséges típus.(En Sosem csaltam meg a párom,es nem.is tervezem!)Csak nem értem,ha valaki ilyen típus mitol hátrált meg Ennyire,hogy meg a találkozást is kerüli.
2016. nov. 20. 09:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak egy kicsit túlspiráztad ezt a dolgot magadban. Bele képzeltél nem létező dolgokat.
2016. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen az is lehet.
2016. nov. 20. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Te sem tudod, mi meg pláne. A beleképzelés, a tartózkodás, az óvatosság mind elképzelhető. Mifelénk van egy mondás: egy jó kolléganőt sokkal nehezebb találni, mint egy jó szeretőt.


Elképzelhető, hogy most van egy stabil szeretője, így aztán nem érdeklődik, tartalékol téged.


Ha véletlen szeretői viszonyba keverednétek, valószínűleg a kapcsolat múltával ott kéne hagynod a helyet. Lehet aztán más kimenete is.

2016. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mással is úgy viselkedik, mint veled? Senki mást nem kerül csak téged?


Lehetelmondtad valakinek a munkahelyen hogy bejön a főnököd és ezt visszamondták neki, és vagy azért kerül, mert bejössz neki vagy azért mert nem jössz be neki és a kerülésével neked akar jót.

2016. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen!Csak engem kerül.Es senki nem mondhatta vissza neki,mert senkinek nem mondtam el!Egyáltalán senkinek!Azért itt kérdezősködik megha butaság is,mert értetlenül állok a helyzet előtt viszont a kornyezetmnek egyaltalan nem.akarok beszelni errol.
2016. nov. 20. 10:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Óvatosan bepróbálkozott nálad, a reakciód pedig elég egyértelmű elutasítás.

Nem öl ebbe több energiát, ha nem lesz belőle semmi. És lehet, hogy férfiként kicsit sértve is érzi magát, de főnökként értékeli a munkád, amire szüksége is van.

2016. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem amint kapcsolatom lett, egy nagyon jó barátom kezdett elkerülni. Nagysokára és könyörgések árán derült ki, hogy miért maradtak el a napi szintű beszélgetések...mert belém szeretett! Nem tudta elviselni, h nem lehetek az övé és azt sem h a párommal való kapcsolatunkról valamilyen formában tájékoztatást kapjon, így lelépett! :( Lehet h téged is ezért kerül, talán el akar felejteni.
2016. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Még esetleg az is lehet, hogy szeretett téged mielőtt felmondtál volna. Aztán amíg nem dolgoztál ott, addig érzelmileg helyrerakta magát. Esetleg nem akar újra beléd szeretni stb..
2016. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!