Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor hogy van ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy van ez a küzdelem dolog?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi azt mondja, hogy szeret megküzdeni egy nőért.


Ha a nő nem adja magát könnyen akkor a férfit nem fogja érdekelni egy idő után mert, hogy ő nem fog vesződni senkivel ennyit. Viszont ha a nő elég hamar beadja a derekát és lefekszik a pasival akkor az a nő egy ribi, aki könnyen kapható?!


2016. dec. 4. 14:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még mielőtt jönnének a hlyeségek, nem a sárkánnyal kell megküzdeni hanem a nő kegyeiért...
2016. dec. 4. 14:23
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

szép férfi küzd - hős lovag

csúnya férfi küzd - zalkató idióta

szép férfi nem küzd - ari cukinyuszi

csúnya férfi nem küzd - beszari senkiházi

2016. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy a fentiekben leírtam, ha csúnya a férfi felesleges küzdeni, ha szép dettó.
2016. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A küzdésről annyit a magam részéről, hogy már rég rossz, ha küzdeni kell a nő kegyeiért, vagy én sokkal jobban szeretem, ha egyértelmű a szándék, és nem kell a küzdősdit játszani, amire aztán lehet kiderül, hogy fölösleges energiabefektetés volt az egész.


Egyébként az arany középutat kell megtalálni ebben is, mert ha kéreti magát, nem mutatja ki a szándékait, akkor csak azt látom, hogy nem érdeklem eléggé, ha meg könnyen adja magát, még azelőtt, hogy valamennyire megismerném, akkor én is inkább csak egy kalandot látnék a dologba.

A lényeg, hogy mutassa ki, hogy vonzónak talál, érezzem, hogy akar engem, de ugye ez nem jelenti azt, hogy mindejárt ágyba is kellene bújnia velem, a lényeg a fokozatos előrehaladáson van, mert ha jobban megismerem a személyiségét, és kialakul a lelki kötődés is, akkor abból nagyobb eséllyel lesz már párkapcsolat. Legalábbis én igy vagyok ezzel.

2016. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Ahogy a 4ik válaszoló is írta. Nem futkosok senki után,mert senkim.Ha ti elvárjátok,hogy "küzdjünk" értetek,akkor mi is elvárhatjuk,hogy ne nézzetek minket kutyának,akitől elvárjátok,hogy körül ugráljon. Kedves kérdező. Ha ennyire elvárjátok,azt amit leírtam,és iylen jól látod a 2 végletet.Akkor szerintem a középutat sem lesz nehéz megfejtened,ergo felesleges volt a kérdést kiírni. Ha meg ez nem megy,akkor nem tudom mire van ez nagy elvárás. Ennyi. :)
2016. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem magamra irányul. Olvastam pont itt egy olyan hozzászólást, hogy a férfiak lételeme a küzdés. De ha egy nő megadja a küzdés lehetőségét akkor nem él vele, ha meg nem adja meg akkor pedig egyéjszakás nőnek gondolják a nőt aki mindenkivel csak lefekszik.
2016. dec. 4. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a hozzàszóló csak fényezni akarta magàt. Mert hàt mitszólnak hozzà a férfitàrsai ,a nők, ha azt mondja nem szeret küzdeni? Az nek férfias. Hidd el minden férdi a könnyű dolgokat szereti. :)
2016. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Két típus szokta azt mantrázni, hogy a pasik szeretik, ha meg kell küzdeni a nőért:

- az ostoba fruskák, akik vagy saját kútfőből ennyire ostobák, vagy a színvonaluknak megfelelő női magazinokból / blogokból veszik ezeket a bölcsességeket, és aztán azt teljes odaadással böffögik vissza;

- azok a pasik, akiket nem a maguk nők érdekelnek, hanem csak a megszerzésük: tehát az a játszma és ego-növelés, hogy na ő már megint bezsákolt egy újabb trófeát, milyen király és macsó csávó ő.


Na most a fenti két kategória tökéletesen meg is találja, és tökéletesen meg is érdemli egymást.

Ezért most a sok "nagyon öntudatos" fruska valszeg le fog pontozni, de ettől még így van: az a kislány (mert nőnek ne nevezzük az ilyet), aki csak annyival tudja érdekessé tenni magát, hogy ő érte húú, de küzdeni kell, az dugáson kívül másra nem is jó.



Azok a férfiak viszont, akik tényleg komoly kapcsolatot és társat keresnek, azokat nem a becserkészés izgalma érdekli, hanem az, hogy olyan nőt találjanak - és ezt lehetőleg minél kevesebb felesleges körrel -, aki a társuk lehet.

Tehát ha egy ilyen férfit meg tudsz győzni arról, hogy lehet, hogy te vagy az, akit keres, mert te olyan okos / értelmes / szórakoztató / humoros / talpraesett / érett / magas értelmi és érzelmi intelligenciával rendelkező / kedves / különleges lány vagy (ki milyen nőt keres), ÉS EMELLETT még arról is, hogy érdemes nálad próbálkoznia, akkor (és csak akkor) hajlandó lehet rá, hogy küzdjön érted. De akkor sem a küzdés a cél, hanem csak elfogadja, hogy vannak olyan dolgok az életben, amiért érdemes küzdeni, és elhiszi, hogy te ezek egyike lehetsz.

De ha ennek a két feltételnek valamelyike nem teljesül, akkor semmi oka nincs rá, hogy küzdjön érted.


A másik dolog, hogy a kapásból szétteszem a lábam és a játszom az elérhetetlen dámát között van még jó néhány átmenet.

Nem attól fogom azt érezni, hogy érdemes nálad próbálkozni, hogy kapásból szétteszed nekem a lábadat, mert hátha úgy meg tudsz fogni - megjegyzem, ennyivel nem tudsz. Ha mindössze ennyit tudsz nyújtani, akkor kösz szépen, szórakozzunk egy kicsit, amíg mindkettőnknek jó, de aztán keresem tovább azt, aki a társam lehet. Vagy közben.


Azzal tudod elérni, hogy érdemesnek tartsalak komoly ismerkedésre (és az ezzel járó idő, energia és lelkesedés befektetésére), ha azt látom rajtad, hogy te is egyenlő félként állsz hozzá az ismerkedéshez.

Abba pedig simán belefér, hogy számodra szükséges egy kellő mélységű ismeretség és bizalom kiépítés ahhoz, hogy igazán megnyílj a másik előtt, és belekezdj egy kapcsolatba - csak akkor lássam rajtad azt, hogy te tényleg szeretnéd, és teszel is azért, hogy ez a fajta mélyebb ismeretség és bizalom kialakuljon köztünk. És hogy haladunk is efelé.


Tehát az egy teljesen korrekt dolog, ha úgy állsz hozzá, hogy figyu, szimpatikus vagy az eddigiek alapján, de ez még csak egy jó kiindulási pont, egy kapcsolathoz meg ennél több kell, ami csak idővel és egymás megismerésével tud kialakulni. Viszont pont ezért nagyon szeretnélek jobban is megismerni, mert én is annak örülnék, ha ez kialakulna.


Ha ezt látom rajtad, hogy te ezt így felvállalod, és emellett olyan nőnek tűnsz, akiről tényleg el tudom képzelni, hogy a társam lehet, akkor szemrebbenés nélkül és türelmesen fogok azért tenni, hogy tényleg felépítsük a szükséges bizalmat.

Teljen az napokba vagy hónapokba.

2016. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves #8!

Nekem nagyon tetszett a válaszod, abszolút egyetértek vele, még akkor is ha én nem tudtam volna ennyire jól megfogalmazni.


Zöld ment a részemről :D

2016. dec. 4. 16:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Van amikor nem érdemes küzdeni, amikor a nőn látszik, hogy szar az egészbe.
2016. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!