Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Nagyon kellemetlen ez a dolog nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem fél éve ismerkedünk egy férfival. Lassan haladnak közöttünk a dolgok. Miattam.

Szerencsére nem is siettet semmit.


A probléma ami miatt már hónapok óta rágódom (röviden,tömören):meg fogok kopaszodni.

Mert voltam olyan hülye és befestettem a hajam 1 évvel ezelőtt. A festéktől pedig hullani kezdett.Rettenetesen hullik a mai napig. Voltam egy csomó orvosnál. De semmi. Ezen már csak a csoda segíthet. (Csakhogy csodák nem léteznek :( ) Emiatt "késleltetem" a dolgokat kettőnk között. Időközben beleszerettem.

Nem várhatom el,hogy egy kopasz nővel legyen! Ennél ő jobbat érdemel. Érzem,hogy ő is szeret. Mondta is.

Nagyon nehéz ez az egész. Őrlődöm,hogy mit tegyek! Hagyjam az egészet. (Bármennyire is fájna). Vagy jöjjek össze vele. (Pár hónapra amíg teljesen ki nem hullik a hajam :()

Nem merem neki elmondani. Nagyon kellemetlen ez nekem.

Épp elég elviselnem a depressziómat a hajam miatt. Azt sem tudom hogyan tovább. Nemcsak vele...hanem kb. az egész életemmel.

Mit kellene tennem? :(


Bocsánat ha értelmetlenre sikeredett. De össze vagyok zavarodva. Az egész életem kaotikus lett.



2016. okt. 20. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Tudom, hogy egészen extrém a gondolat, de miért nem mondod el neki az igazat?

Ha nem mondasz semmit, akkor vagy nem találkoztok soha, vagy az első találkozásnál fog sokkot kapni, hogy nincs hajad.

Egyik sem a hosszú távú kapcsolat záloga.

2016. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen nincs, hogy egyszeri festéstől örökre megkopaszodsz. Még kemoterápia után is újra kinő a haj, pedig az milliószor durvább, mint a hajfestés.
2016. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1# Már találkoztunk. Nem is egyszer.


2# Sajnos van ilyen. Ha nagy mértékben károsodtak a hajhagymák vagy akárcsak a fejbőr akkor kopaszodás lehet a vége.

2016. okt. 20. 18:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Semmin nem változtat, ha már találkoztatok. Akkor is vagy az van, hogy többé nem látjátok egymást, vagy elmondod, hogy mi a helyzet. Esetleg titkolózol, és a találkozásnál sokkolod le vele, hogy kihullott a hajad.

Ő ebből csak annyit lát, hogy pár találkozás után képtelenség veled összehozni egy randit, és le fog lépni végleg.


Egyébként ha megkérlek, megírod privátban, hogy milyen hajfesték volt? Csak hogy tudjam, mit kell kerülni. :(

Köszönöm.

2016. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Valamit félreértettél, ilyen NINCS. Ha ennyire drasztikus behatás érné a hajat, akkor hetek alatt kihullana az összes, nem apránként. Ha fokozatosan hullik, az meg visszafordítható. Ha egy év alatt nem hullott ki, ezután sem fog, ezt elhiheted.
2016. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5# Nem úgy néz ki a dolog,hogy nem fog kihullani.

Annak köszönhető,hogy van még hajam,hogy nagyon dús volt.

A bőrgyógyász legutóbb csak annyit mondott: Ne stresszeljen!

Majdnem a szemébe röhögtem már kínomban. Könnyű azt mondani,hogy ne stresszej mikor már 1 éve hullik a hajad mint az állat és idő kérdése mikor leszel kopasz.

2016. okt. 20. 19:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém pajzsmirigy és egyebek miatt egy évtizede hullik, és még van, úgyhogy ne izgulj.

Nem biztos, hogy a hajfesték váltotta ki, érdemes lenne fogorvoshoz, endokrinológushoz is ellátogatni.

Ha nincs szervi gond, akkor meg létezik jó pár készítmény, ami erre fejlesztettek ki, jó nevű szalonokban érdeklődj, meg fodrászkellékesnél.


A hapsinak meg megmondod, hogy van némi egészségügyi problémád. Nem fogja elriasztani.

2016. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ha kopasz is leszel, még mindig vehetsz parókát. elég jó minőségű parókákat lehet kapni, és még váltogathatod is ha akarod. nem megoldhatatlan probléma azért...
2016. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8# Köszönöm én a parókát...sok szarra nem megyek vele. Már bocsánat a kifejezésért.

Látszat megoldás és nagyon drága.

2016. okt. 21. 06:04
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát én azért nem hagynám annyiban, hogy "voltam már orvosnál, úgyis megkopaszodom, azt jóvan". Nekem is van gyógyíthatatlan (elvileg) betegségem, de addig jártam az orvosokat, míg egyvalaki rájött, hogy mi a bajom, fél éve teljesen tünetmentes vagyok.


Megoldásnak kell lennie, csak keresni kell. Csak nem a bőrgyógyásznál.

Pl. panorámaröntgent mikor csináltattál utoljára? A bölcsességfogaid rendesen áttörtek? TSH-t, tesztoszteront mértek már? Egy hajfestéktől nem hullik ki az ember haja, akkor mindenütt kopasz nők rohangálnának. Góc lesz ott, és nem ártana megkeresni. De te tudod.

2016. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!