Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy biszex férfi találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszex férfi találhat olyan biszex nőt, akivel akár életre szóló szerelem is kialakulhat közöttünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy alapvetően jó indulatú, barátságos, empatikus, Egyetemista (budapesti) férfi vagyok. Van célom az életben, család és karrier terén is.

Szerelemre, csókra mosolyra, törődésre vágyok, Komoly kapcsolatot szeretnék egy korosztályombeli nővel. Egy társra akivel lehet jövőt tervezni, akivel vannak közös érdeklődéseink és nagyon szeretnénk egymást.


Olyan biszex lányra vágynék, aki előtt nem kell eltitkolnunk titkos vágyainkat, Én is voltam már fiúval, és engem sem zavar, hogy ő is szereti a lányokat.

Csak az számítana, hogy szeretjük egymást. És talán a vágyainkról sem kell lemondani, ha előbb utóbb talán benne lennénk hármasban.



Szerintetek találhatok ilyen lányt?



Szép napot kívánok mindenkinek!



2016. dec. 8. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Egy nő helyett mindig jobb a kettő. Ezzel is kezdhetted volna az elején, nem lenne szükség a többi körítésre. :)


"Csak az számít, hogy szeressük egymást" - na pont ezeket a kliséket hallgatni nehéz. Szép napot!

2016. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Girgoy ***** válasza:
78%

Köszönöm szépen, Neked is szép napot!


A gondolatmenetedben van egy böszme nagy ellentmondás. Nem tudom, rájössz-e magadtól is...


Ha nem segítek: egy valódi társat akarsz úgy, hogy mellette hármasban is dugtok. A kettő sajnos együtt nem fog menni. El kell döntened, hogy a minőség vagy a mennyiség fontosabb...

2016. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azt nem tettem hozzá, hogy a hármas nem feltétlenül 2 nőt jelent, sőt kevésbbé azt, de nem ezen volt a hangsúly.

(2 nő akár csak együtt is lehet, én nem feltétlenül kellek hozzá.)

2016. dec. 8. 11:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Illetve, ha valakivel valóban egymásra lelnék, akkor könnyen lehet, hogy nem is jutna eszembe a 3-asnak a gondolata se.
2016. dec. 8. 12:02
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
De te felcseréled a sorrendet öregem. Ahhoz is szerencse kell, hogy találj egy nőt akivel kölcsönösen szerelmesek lesztek egymásba, nem hogy pluszban hogy a nyitott kapcsolatot mennyire tudja elfogadni. Ott van a gond, hogy te a saját szükségleteidhez keresel partnert - de ezt kérlek ne hívd képmutatóan szerelemnek. Aki már az elején többes számban gondolkodik, férfiakat és potya női d.gásokat is belekalkulál, azt az embert hmm... hát nehéz finoman fogalmazva komolyan venni. :)
2016. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*nem hogy pluszban a nyitott kapcsolatot el tudja elfogadni. 
2016. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Girgoy ***** válasza:
#4: Alakul. Ezen a vonalon gondolkodj tovább... ;)
2016. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy elég bizarr amit kiírtam, és nem véletlenül osztja meg az emberek véleményét.

Sok féle ember van, és sok féle párról lehet olvasni akár itt gyakorin is.


Az hogy egy nyitott gondolkodású nőt szeretnék megismerni, akivel hosszú távú, komoly kapcsolatot szeretnék, abban biztosan nem vagyok egyedül aki komolyan is gondolja.

Valóban van nehezen elfogadható része annak amit írtam, és gondolhattok sok mindent, olvastam olyan párokról, akik hasonló kapcsolatban boldogan együtt élnek.


Ez is egy lehetőség, ha esetleg ez a sors szándéka, hogy ilyen úton-módon találjam meg azt akit nekem szánt a sors, akkor adok magamnak egy lehetőséget.


Egyszer már meg ismertem valakit a gyakorikérdésekről, egy akkor szintén furcsa kiírást követően, még találkoztunk is. Nem lett belőle kapcsolat, de egy jót beszélgettünk, és kimondhattam, hogy megérte.


Nem ítélkezek mások felett, mindenkinek megvan az a világ amiben élni szeretne, még ha ez nem is mindig ugyan olyan amit elvár tőle a társadalom.



Köszönöm az eddigi válaszokat, megértem a véleményeket, de nem vagyunk egyformák, és nem ugyan úgy működik mindenki. Tudom, ezt néha még én magam is nehezen tudom elfogadni bizonyos esetekben.

2016. dec. 8. 12:48
 9/14 Girgoy ***** válasza:
Csak halkan jegyzem meg. Itt szerintem nem kimondottan arról van szó, hogy alapból elítélünk, hogy biszex-biszex kapcsolatot keresel, hanem ezen túlmenően érzünk némi ellentmondást önmagában abban, amit akarsz. Biszex-hetero ember-ember hasonló érzelmekkel. Ha igazi tartós párkapcsolatra vágysz, nem feltétlenül kapod meg egy mindkét oldalon nyitott kapcsolatból, mert az labilisabb, önzőbb.
2016. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te vagy nem voltál még az életben szerelmes vagy nem tudod miről írsz. Aki komolyan szerelmes, az kizárólagosságban él, nem is jut eszébe másra nézni. Nem a biszex része miatt írtam, és sok mindent el tudok képzelni vagy fogadni, én is hallottam "olyan" párokat akiknek működött a swinger is vagy a párcsere, aztán rendre kiderültek az ilyen kapcsolatokról évek múlva mikor vége lett, hogy csak az egyik fél(férfi) nyomására éltek így. Sok nő bele megy ha szerelmes a férfibe, csak azért megtartsa őt, és képes magának és a külvilágnak is hazudni ezért.


Ami a lé

2016. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!